05.12.2019 | 10:20

В наш час стрімкого розвитку інформаційних та телекомунікаційних технологій   Державний центр зайнятості активно впроваджує в роботу  електронні сервіси, які дозволяють підвищити якість та рівень комунікації з клієнтами за допомогою сучасних інтернет-методів.

З 2018 року   введено у експлуатацію новий веб-сайт http://www.dcz.gov.ua   «Єдине соціальне середовище зайнятості», яким передбачено можливість створення «Електронного кабінету роботодавця».

Електронний кабінет зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.

Користуючись Електронним кабінетом, Ви, як роботодавець,  маєте змогу переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень центром зайнятості шукачів роботи, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру. Крім того, передбачена можливість подачі звітів за формою 3-ПН  Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" без відвідування центру зайнятості в електронному варіанті, переглядати надані звіти за формами 4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці", 1-ПА  "Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців", інформацію про надану компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також брати участь в опитуваннях від центру зайнятості з метою оптимізації співпраці.

Для створення власного Електронного кабінету Вам необхідно звернутись до Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких Ви потім авторизуєтесь та отримаєте доступ до «Електронного кабінета» на сайті  Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua.

Чекаємо на Вас за адресою: смт. Кегичівка, вул. Калинова, 1 (відділ взаємодії з роботодавцями).