18.11.2019 | 08:20

17 листопада в Україні відзначатимуть День працівників сільського господарства.

Працівники полів і ферм, керівники, спеціалісти агроформувань зібралися у районному Будинку культури, 15 листопада,  щоб відзначити своє професійне свято.

З професійним святом аграріїв району привітали голова районної державної адміністрації Роман Гончаров, голова районної ради Лариса Стефанюк, директор ПП «Агропрогрес», депутат обласної ради, заслужений працівник сільського господарства Андрій Хвесик, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Семенюк та директор ПП «Андріївка» Микола Пивовар.

Роман Анатолійович подякував керівникам господарств, фермерам  та простим трудівникам агропромислового комплексу за відданість хліборобській справі, отримані високі врожаї зернових, зернобобових культур та побажав усім присутнім сприятливої погоди, щедрих врожаїв, міцного здоров’я, миру, сімейного затишку і благополуччя.

Кращі працівники галузі були відзначені Почесними грамотами облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради.

Гарний, святковий настрій присутнім протягом заходу забезпечували творчі аматорські колективи районного Будинку культури, дитячі художні колективи та аматори сцени.