13.11.2019 | 16:30

На сьогоднішній день попит на професію «маляр» постійно зростає, так як будівельні роботи ведуться досить активно. Маляр займається фарбуванням, обклеюванням, художньою обробкою, ремонтом зовнішніх і внутрішніх поверхонь будівлі. Здобувати професію маляра - нелегка, проте дуже цікава справа, так як вона різноманітна та творча. Від якості роботи цього спеціаліста залежить кінцевий результат будівлі.

Задля успішного оволодіння цією професією клієнт служби зайнятості  Антонов Ігор, перебуваючи на обліку в Кегичівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості, виявив бажання  пройти навчання в Харківському центрі професійно-технічної ДСЗ.

12листопада 2019р. Кегичівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості  уклала договір з Антоновим Ігорем  та видала йому направлення на професійне навчання до навчального закладу.

Слід зазначити, що Антонов Ігор вбачає  можливість  отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним  через якісне професійне навчання в  Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Бажаємо йому успіхів в здобутті нової професії !