11.11.2019 | 8:20

Головною метою діяльності центру зайнятості є забезпечення безробітних роботою, а роботодавців – кваліфікованими працівниками.

Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних відносин між службою зайнятості та роботодавцями.

Одним з ефективних методів стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Кегичівської районної філії ХОЦЗ постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо можливості скористатися данною послугою з керівниками підприємств району та представниками відділів кадрів під час зустрічей безпосередньо на підприємствах, в центрі зайнятості, на семінарах, круглих столах, тощо.

Одним із прикладів такої співпраці є фізична особа-підприємець Лаптєв Валерій Володимирович. Він активно брав участь у семінарах, які проводилися в центрі зайнятості для роботодавців та у лютому 2019 року, коли виникла потреба у підборі працівника на нове робоче місце, за сприяння центру зайнятості, вакансія була укомплектована в короткі терміни, а ФОП Лаптєв В.В., вид діяльності якого підпадає під пріоритетний вид економічної діяльності, отримав компенсацію єдиного соціального внеску.

На сьогоднішній день колишня безробітна продовжує працювати у Валерія Володимировича, роботою та умовами праці задоволена,  а підприємець, в свою чергу, задоволений працівником та висловлює вдячність центру зайнятості за надану фінансову допомогу.

Компенсація єдиного соціального внеску в сучасних умовах є важливим стимулом для роботодавців створювати нові робочі місця та офіційно працевлаштовувати на них зареєстрованих безробітних.