07.11.2019 | 16:10

Сьогодні у районному Будинку культури відбулися урочистості до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови, що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру.

Всіх гостей в холі районного Будинку культури зустрічала виставка майстрів народного мистецтва району.

Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Роман Гончаров та  голова районної ради Лариса Стефанюк.

З нагоди професійного свята, очільники району висловлювали щирі слова вітань та вдячності працівникам культури та майстрам народного мистецтва за їх вагомий  внесок у розвиток української культури та організацію змістовного дозвілля кегичан.

Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва району за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі нагороджено грамотами та подяками.

Працівники відділу культури та туризму райдержадміністрації, аматори сцени, дитячі творчі колективи дарували присутнім свої художні номери та музичні вітання.