21.10.2019 | 8:35

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу.

Так, в березні місяці до Кегичівської районної філії за пошуком роботи звернувся Д. Щербина. Молодий безробітний з вищою освітою, невеликим досвідом роботи та великим потенціалом до праці, разом з кар’єрним радником намагалися визначитися з майбутньою професією Дмитра. Безробітному було запропоновано навчання в ХЦПТО, також було проінформовано про програму та реєстрацію кандидатів на працевлаштування в Державу Ізраїль. Даною інформацією, стосовно працевлаштування в будівельному секторі, безробітний відразу зацікавився. Надав всі необхідні документи, заповнив заяву та вирушив на практичний іспит, який здавав за професією лицювальника-плиточника (мав лише навики в даній професії). Пройшов медогляд, отримав контракт, візу та у вересні місяці вирушив на роботу до Ізраїлю.

Завдяки соціальним мережам та новітнім засобам зв’язку, Дмитро повідомив про те, що він задоволений роботою та умовами проживання, лише незнання мови та кліматичні умови є для нього на даний час невеликою проблемою. Хочеться побажати йому терпіння, наснаги та здобуття практичних умінь за обраною професією.