17.10.2019 | 15:33

З метою вивчення потреби у підтримці та наданні допомоги соціально вразливим  категоріям населення та переорієнтації видів громадських робіт на соціальну сферу, 17 жовтня 2019 року відбулася  зустріч завідувача сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олени Відчак з заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Кегичівської селищної ради Ольгою Лисенко. В ході робочої зустрічі були обговорені питання своєчасного визначення та розширення видів громадських робіт, насамперед соціальної спрямованості, поглиблення співпраці  в напрямку сприяння залученню непрацюючого населення району  до продуктивної зайнятості та передбачення фінансових ресурсів у проектах місцевих бюджетів на 2020 рік на організацію  проведення громадських робіт для тимчасової зайнятості безробітних.