16.10.2019 | 13:40

Кегичівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 №76 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні», у другій половині жовтня 2019 (орієнтовно з 15.10.2019) на території Кегичівського району буде проводитись кампанія з пероральної імунізації  диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розподіл приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання із літаків над лісовими та польовими угіддями Кегичівського району. Приманка безпечна  для людей і тварин: має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до жителів Кегичівського району при виявленні приманок - не брати їх руками і не переносити з місця розкидання.