14.10.2019 | 8:00

14 жовтня на Покрову Пресвятої Богородиці , в день  Українського козацтва,  ми відзначаємо ще й велике  державне свято – День захисника України.

Поєднання цих святкувань - це  символічний зв'язок  поколінь  від славетної козацької доби до сучасності. Відтак ми вшановуємо всіх захисників України, які боролись і боряться  за право бути вільними  людьми та  господарями на  своїй землі: українських козаків, вояків УПА, учасників Другої Світової Війни, учасників ООС(АТО) та усіх тих,  хто сьогодні працею, волонтерською роботою, професійною діяльністю забезпечує    захист України.

Дорогі земляки, захисники Вітчизни, від щирого серця  бажаю Вам здоров’я, завзяття, сили  та єдності на цьому шляху. Нехай Пресвята Богородиця захищає вас і ваші родини від лиха й печалі, а овіяне славою свято додасть вам енергії та оптимізму.

З повагою,

Голова районної

державної   адміністрації                                                    Р. ГОНЧАРОВ