17.09.2019 | 12:45

Указом Президента України від 12 вересня 2008 року  встановлено свято - День рятівника, яке щорічно відзначається 17 вересня.

З нагоди професійного свята у приміщенні Кегичівського РВ ГТУ МНС України в Харківській області рятівники району приймали вітання від голови районної державної адміністрації Романа Гончарова.

Він висловив щирі слова подяки кегичівським рятувальникам за їх нелегку та часто небезпечну роботу, за те, що вони, ризикуючи власним життям, щодня захищають жителів району від вогню та допомагають у нестандартних життєвих ситуаціях.

В свою чергу, начальник Кегичівського РВ ГТУ МНС України в Харківській області Віталій Бережняк, подякував Роману Анатолійовичу за постійну та всебічну підтримку їх служби.

Нагадаємо, за кошти району в цьому році для забезпечення матеріально-технічно бази було закуплено: каски, рукавички вогнестійкі, головки рукавні напірні, рукава пожежні напірні, кутові шліфмашинки та ліхтарі.