17.09.2019 | 10:55

«Нам не забути дні війни, навіки в пам’яті вони!», під такою назвою сьогодні в райцентрі пройшов урочистий мітинг до Дня вигнання нацистів з Кегичівщини.

Пам’ятна хода розпочалась від КЗ «Кегичівський ліцей», громадськість на чолі з керівництвом району пройшли центральною вулицею селища до Меморіалу Слави.

Зі словами подяки за неоціненний подвиг воїнів-визволителів та всіх, хто наближав перемогу на передовій і в тилу, звернулися голова райдержадміністрації Роман Гончаров та голова Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану Володимир Рижков.

Виступаючі привітали учасників заходу зі святом та побажали всім здоров’я, мирного неба над головою, а ветеранам звичайно ж довголіття та підтримки рідних.

У хвилині мовчання присутні схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Другої світової війни.

Наприкінці всі учасники заходу здійснили покладання квітів до пам’ятника солдату - визволителю.

Світла пам’ять загиблим воїнам! Хвала і честь живим героям!