17.09.2019 | 8:00

Прийміть щирі вітання з нагоди 76-ої річниці з дня визволення Кегичівського району від нацистських загарбників!

Низько вклоняємося та висловлюємо глибоку пошану всім ветеранам: учасникам Другої світової війни, партизанам і підпільникам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Дякуємо солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу служать зразком для сучасних захисників України. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Бажаю всім жителям Кегичівщини мирного неба, міцного здоров'я, добробуту, родинного тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

З повагою,

Голова районної

державної   адміністрації                                                    Р. ГОНЧАРОВ