06.09.2019 | 15:40

З метою допомоги безробітним якнайшвидше знайти роботу, а роботодавцям укомплектувати вільні робочі місця, Кегичівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості систематично проводить міні-ярмарки вакансій.

Так, 05 вересня 2019 року з метою укомплектування вакансій комунального підприємства «Тролейбусне депо № 2» відбувся міні-ярмарок вакансій, в якому прийняло участь 18 осіб.

Провідний фахівець сектору взаємодії з роботодавцями Хутко Юлія ознайомила безробітних, які перебувають на обліку в Кегичівській районній філії ХОЦЗ про вакансії, які потребують укомплектування, а саме: водій тролейбуса, кондуктор громадського транспорту, слюсар з ремонту рухомого складу, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; про умови праці; про соціальний пакет, який отримують працівники. Було зазначено про можливість пройти підготовку та підвищення кваліфікації водіїв тролейбусів та трамваїв в навчально-курсовому комбінаті на базі підприємства. Усі бажаючі отримали контактні дані підприємства.

Крім того, учасників заходу було ознайомлено з переліком актуальних вакансій Кегичівського району та вони мали змогу отримати індивідуальні консультації.

06 вересня 2019 року було проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ АФ «Українське насіння» та ТОВ АФ «Сади України».

Вище згадані підприємства є ринкоутворюючими, тісно співпрацюють з Кегичівською районною філією ХОЦЗ, активно беруть участь в семінарах, міні-ярмарках вакансій, презентаціях роботодавця.

Так, з початку 2019 року до ТОВ АФ «Українське насіння» було працевлаштовано 100 осіб,  до ТОВ АФ «Сади України» 77 осіб, 46 осіб брали участь в тимчасових роботах на даних підприємствах.

Під час проведення заходу представник підприємств, Сочкова Ірина Владиславівна, повідомила, що зараз їм потрібні підсобні робітники (роботи з очищення та перебирання гібридної кукурудзи), ознайомила присутніх з умовами праці на підприємствах, рівнем заробітної плати, вимогами до працівників, графіком роботи.

Захід пройшов в цікавій та змістовній формі, присутні мали змогу задати питання, які їх цікавлять та отримати на них вичерпні відповіді.

В міні-ярмарку вакансій прийняло участь 21-а безробітна особа.

Після заходу особи, які виявили бажання працювати отримали направлення на працевлаштування