06.09.2019 | 11:00

02 вересня 2019 року у день проведення урочистостей, присвячених початку навчального року в Україні, на виконання доручення Національної поліції України від 23 серпня 2019 року № 9833/04/20-2019 «Про проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок з поліцейським» та заходів щодо захисту прав дітей на здобуття загальної середньої освіти» була проведена  акція  «Відведи дитину до школи».

Наш район долучився до участі в акції, працівник ювенальної превенції Кегичівського ВП  Сахновщинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Немировський Євгеній Валерійович відвів до школи дітей-вихованців 2 дитячих будинків сімейного типу, в яких навчаються  13 дітей школярів, з них 3 першокласників.

Діти отримали велике задоволення від спілкування з поліцейським,  він  побажав їм гарного навчального року, захоплюючих уроків, нових друзів,  відмінних оцінок та лише позитивних вражень від шкільних років.