04.09.2019 | 11:20

Будь на зв’язку з АТ “Харківобленерго” у Telegram каналі!

Відтепер Ви маєте змогу передавати покази засобів обліку через Telegram-бот не виходячи з дому.

Щоб передати покази електролічильника за допомогою месенджера Telegram необхідно мати підключений до мережі Internet пристрій з встановленим додатком Telegram та знати дванадцятизначний номер Єдиного Рахунку (ЄР), який зазначено у платіжних документах.

Відкрити додаток Telegram, у рядку “Пошук” набрати латинськими символами  KharkivOblEnergobot або @Kooz2bot (без пробілів) та обрати потрібний канал. Після вибору боту відкриється діалог, який слід активувати, натиснувши кнопку “Start”.Як нас знайти в Telegram?

Для отримання інформації щодо можливостей боту натисніть кнопку “Довідка”.

Для Вашої зручності бот запропонує надати карту контакту. Він буде запам'ятовувати введені вами номери рахунків, щоб Вам не доводилось їх вводити знову. Для надання карти контактів натисніть кнопку “Надати контакти”.

Для передачі показів лічильника слід натиснути кнопку “Передача показів” і далі керуватися підказками боту.

Для початку введіть номер Єдиного Рахунку (ЄР) починаючи з символу “/”, пробіл send та відправити.

Наприклад, “/270001234567 send”, також через пробіл можна вказувати значення лічильника “/270001234567 send 12345”. Бот продублює надані Вами показники та запитає, чи бажаєте Ви їх відправити. Для відправлення показів натисніть кнопку “Підтверджую”, для відміни — кнопку “Відмовляюсь”.

Кількість сеансів передачі показів не обмежена, тому Ви можете допомогти з передачею показів тим, хто цього потребує.

Покази засобу обліку, надані у Telegram, враховуються датою їх надсилання

Також, у чат-боті Ви маєте можливість переглянути планові відключення за номером Єдиного Рахунку (ЄР). Для цього натисніть кнопку “Відключення за ЄР”, далі керуйтесь підказками боту. Для отримання вищевказаної інформації введіть номер Єдиного Рахунку (ЄР) починаючи з символу “/”, пробіл off та натисніть відправити. Наприклад, “/270001234567 off”. Бот повідомить Вам про наявність або відсутність запланованих відключень.

Приєднуйтесь та користуйтесь!

ПЕРЕДАЧА ПОКАЗІВ ЗАСОБУ ОБЛІКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТЕРНЕТ-СЕРВІСУ “VIBER” АТ “ХАРКІВОБЛЕНЕРГО”

Для зручності обслуговування споживачів товариством запроваджена можливість передачі показів засобу обліку за допомогою інтернет-сервісу “Viber”.

Контактні дані “Viber” районних відділень АТ “Харківобленерго” Ви можете знайти на сайті товариства за посиланням:

Для того, щоб надані Вами покази засобу обліку заносилися коректно, під час передачі показів просимо надавати інформацію у наступному вигляді:

ФІО або номер особового рахунку;

повну адресу, за якою встановлено засіб обліку;

дата виконання зйома показів;

фото засобу обліку, на якому мають бути чітко відображені покази електролічильника, його номер та тип (оригінальній файл без редагування EXIF – інформацією).

Приклад для надання показів

засобу обліку:

Приклад для надання показів

зонного засобу обліку:

ос./рах. 1234562

Балаклійський район,

м. Балаклія,

вул. Шевченко, буд. 15, кв. 7

28.03.2017

001127 (або фото).

ос./рах. 1234562

Балаклійський район,

м. Балаклія,

вул. Шевченко, буд. 15, кв. 7

28.03.2017

Т1 - 1830

Т2 - 0070

То - 001127 (або фото)

У разі відсутності дати виконання зйома показів засобу обліку, показання будуть враховані датою отримання повідомлення.

У споживачів є можливість при наявності реєстрації на сайті АТ “Харківобленерго” в “Особистому кабінеті”перевірити інформацію щодо наявних показів засобу обліку електричної енергії по особовому рахунку.