03.09.2019 | 16:10

Шахи

23 серпня 2019 року з нагоди Дня Незалежності України  у Парку культури смт Кегичівка проходили змагання з шахів. У заході взяло участь 16 спортсменів. Перше місце виборов О.О.Ломако (ПП «Агропрогрес»), друге - А.А.Хвесик (смт Кегичівка), третє – О.І. Литовченко (смт Слобожанське). Серед юнаків перемогу святкував  О. Жайворонок, другим був  Г.Сикида, а тертім - А.Вус.

Пляжний волейбол

У цей день у Нововодолазькому районі громадська організація «Наступне Покоління 21» проводила змагання з пляжного волейболу, присвячені Дню Незалежності України та 95-річчю заснування Нововодолазького району, в яких взяли участь спортсмени і нашого району у складі Є.Коробки та А.Бондаренка. Перегравши дві команди господарів із Нової Водолаги та команду з Липковатівки наші спортсмени стали переможцями змагань, третє місце вибороли також наші волейболісти: Д.Біліченко та С. Бондаренко.

25 серпня 2019 року у м. Красноград  сім команд змагались з пляжного волейболу серед них і наші Є.Коробка та А. Бондаренко ( тренер І.В. Мороз, представник А.І. Коробка), які і стали переможцями змагань, другими були сусіди із с. Кобзівка, третє місце у команди  з м. Красноград.

Футбол

01 вересня  2019 року у першості району з футболу зіграно 13 тур:«Прогрес» Кегичівка - «Арсенал» Нова Парафіївка 2-1;«Паритет» - «Динамо»       Кегичівка 1-2.