02.09.2019 | 16:25

2 вересня 2019 року голова районної державної адміністрації Р.Гончаров та депутат обласної ради, директор ПП «Агропрогрес» А.Хвесик відкрили після капітального ремонту учительську КЗ «Кегичівський ліцей» та оглянули класи.

Саме за рахунок спонсорських коштів А.Хвесика та районного бюджету вдалося повністю оновити учительську. Нові меблі (столи та шафи) будуть слугувати місцем, де кожен вчитель зможе відпочити після уроку та підготуватися до наступного.

Також були оглянуті кабінети історії, географії та математики. За спонсорські кошти депутата обласної ради А. Хвесика були повністю замінені меблі у кабінеті історії. Кабінет географії цього року отримав новий телескоп та медіапроектор  завдяки коштам державного бюджету.

Для потреб ліцею в харчоблок за кошти районного бюджету було придбано: тістоміс, духові шафи, мийні ванни, що значно покращує робочий процес кухарів.

Не залишився поза увагою і майбутній кабінет для медіатеки. Завдяки тому, що нещодавно в ліцеї з’явилася нова актова зала, вдалося виділити приміщення для розміщення сучасної медіатеки, адже це вже є вимогою часу.

Директор закладу І.Юсова подякувала голові райдержадміністрації Р.Гончарову та депутату обласної ради А.Хвесику за постійну підтримку та допомогу в створенні комфортних умов для навчання учнів.