02.09.2019 | 14:45

Досить часто до центру зайнятості звертаються люди, які не можуть знайти собі роботу по душі, але які мають хист до підприємницької діяльності. Одним із таких безробітних і виявився Носач Євгеній, який останні роки працював на робітничих посадах.

Дізнавшись від працівників Кегичівської районної філії ХОЦЗ про можливість отримання допомоги для започаткування власної справи та відвідавши інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?», і пройшовши методику «Дослідження підприємницького потенціалу» він вирішив спробувати розпочати власний бізнес.

Євгеній Олександрович пройшов навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти за навчальною програмою «Стратегічне планування та розвиток приватного підприємництва» та захистив бізнес-план на тему:  «Організація відкриття магазину дитячого одягу».

Зареєструвався як фізична особа-підприємець Євгеній Олександрович 18 липня 2019 року, але повноцінно почав працювати лише зараз, оскільки був потрібний час на закупівлю товару та облаштування магазину.

30 серпня 2019 року до магазину колишнього безробітного, а нині новоствореного підприємця, завітали директор Кегичівської районної філії ХОЦЗ Петруняк Ірина Миколаївна та заступник начальника відділу надання соціальних послуг – Іванісенко Жанна Володимирівна.

Євгеній Олександрович налаштований оптимістично, має надію на розширення своєї діяльності та щиро вдячний фахівцям центру зайнятості, а вони в свою чергу бажають йому успіху в досягненні поставлених цілей та майбутнього розширення діяльності зі створенням нових робочих місць.