18.06.2019 | 16:10

Рослинництво

Цього року зерновими та зернобобовими культурами засіяно майже 24 тис. га, в порівнянні з минулим роком збільшені площі посіву ячменю на 10%, вівса – на 37%, проса – на 12%, кукурудзи на зерно – на 24%, соняшнику – на 16%, дещо зменшено площі посіву гороху.

Зернові знаходяться в задовільному стані. Хоча спекотний бездощовий червень, на жаль, не може не позначитись на урожайності сільськогосподарських культур. За таких погодних умов жнива можуть розпочатися вже в кінці червня.

Тваринництво

На 1 червня цього року в господарствах утримувалось 4335 голів великої рогатої худоби, в тому числі 1582 голови корів, 672 голови свиней 447 голів овець.

Господарствами району в цьому році вироблено продукції тваринництва на 14 млн. грн., що дещо меншев порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Індекс валової продукції тваринництва – 97,4%. До кінця року планується  мати 100%.

На 1 червня вироблено 4125 тонн молока.

Реалізація м’яса в цілому по району склала 337 тонн, що більше на 156т у порівнянні з 2018 роком.

Середньодобові  прирости великої рогатої худоби та свиней на вирощуванні та відгодівлі також більші в порівнянні з минулим роком.

Зараз триває підготовка до зимівлі тварин, всі приміщення знаходяться в задовільному стані.