18.06.2019 | 09:32

14 червня 2019 року відбулося засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років під головуванням заступника голови районної державної адміністрації, голови штабу Євгена Олексійовича Пономарьова.

На засіданні голова штабу озвучив нагальні питання стосовно підготовки закладів соціальної сфери, житлово-комунального господарства, дорожньої служби та в цілому проведення першочергових заходів в районі.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств і організацій району доповіли про плани та проведену поточну роботу з підготовки господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

Євгеній Олексійович наголосив на необхідності чітко дотримуватись затверджених планів та графіків робіт зпідготовки до зими, своєчасно інформувати керівництво районного  штабу  про проблеми та питання, що виникають в ході підготовки до осінньо-зимового періоду, з метою узгодження дій для їх успішного вирішення.

За результатами засідання штабу керівникам структурних підрозділів, підприємств і організацій району були надані відповідні рекомендації та доручення.