15.05.2019 | 9:00

15 травня в Україні святкується  День сім”ї. Цього дня директор  Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Свірідова Н.В. та провідний фахівець із соціальної роботи Дмитренко Ю.Г. відвідали  родину Галушки В.Г , яка проживає в с. Олександрівське. У дідуся Володимира Григоровича та бабусі Світлани Іванівни зібралася вся родина: діти та онуки, щоб привітати їх зі святом. Цю сім’ю  поважають та шанують у селі. Шанування батьків – один  з найсвятіших  обов’язків кожної родини. Батьки зростили, виховали, навчили добра, леліяли, любили… І як же не відплатити їм шаною, любов’ю, ласкою і допомогою?

Зі святом родину привітала директор Кегичівського РЦСССДМ  Свірідова Н.В.. Вона відзначила, що нічого в світі немає дорожчого для людини, ніж сім’я. Батьківський дім  є символічним берегом, звідки   ми всі йдемо у широкий світ і припливаємо до нього у хвилини радості і суму. У Вашій родині, - сказала Наталія Вікторівна, -  панує мир і злагода, взаєморозуміння і повага, кохання , теплота і затишок. Ви всі є взірцем для інших, прикладом для наслідування. Тож нехай  ваш славний рід процвітає, примножується, зберігає свої традиції і передає їх від покоління до покоління.