16.05.2019 | 11:00

15 травня  2019 року  до району  з робочим візитом завітала  завідувач сектору усиновлення, опіки, піклування,  розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Харківської обласної  державної адміністрації  - Баркова Марина Олексіївна. Марина Олексіївна провела особистий прийом громадян, де надала консультації з питань захисту прав та інтересів дітей, потім спільно з працівниками  служби у справах дітей районної державної адміністрації та Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  відвідали прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, в ході зустрічей прийомні  батьки  та батьки-вихователі задавали  ряд питань, які їх цікавили  та отримали грунтовні роз’яснення.