24.04.2019 | 13:15

Неможливим здається

Колишнє становище речей.

Алон Лілльський

23 квітня 2019 року на базі Мажарського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу (загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів – дошкільного закладу) Кегичівської районної ради Харківської області відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти на тему "Модернізація методичної роботи в закладі загальної середньої освіти в умовах Нової української школи".

Учасники семінару, працюючи в групах, пройшли термінологічну розминку на знання Концепції Нової української школи, виконали завдання-увідповіднення "Рівні та критерії компетентності вчителя",  створили дайджест сучасних методів корпоративного навчання педагогів. А, також, пройшли тест на знання Закону України "Про освіту" та відвідали  урок математики в 1 класі.

Розгляд кожного питання супроводжувався пошуком різних шляхів вирішення проблемних питань та обміном думками і досвідом роботи.