23.04.2019 | 14:10

19 квітня 2019 року в Обласному організаційно-методичному  центрі культури і мистецтва відбулося нагородження переможців ХVІІІ Відкритого фестивалю традиційної і народної культури «Кроковеє коло», який є фестивалем традиційної народної культури Слобожанщини за участі дітей та молоді Харківської області та м. Харків. Неодноразово учні художнього відділення Кегичівської  дитячої  музичної  школи брали участь у даному заході. Цього року юні художники теж порадували своїми досягненнями. Так, Савченкова Олена отримала Диплом І ступеня в номінації «Ткацтво» і Сертифікат на отримання путівки в оздоровчій табір від Департаменту молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. У цій же номінації Мельник Яна (викладач Волошина О.Ю.) отримала Диплом ІІ ступеня, а Єрмоленко Софія (викладач Пугач М.М.) – Диплом ІІІ ступеня. Лебедєва Анастасія отримала подяку в номінації «Вишивка». Усі учасники фестивалю отримали солодкі подарунки.