22.04.2019 | 8:00

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

З метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля, поєднання зусиль державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, установ, широких верств населення у вирішенні екологічних завдань, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища в країні щорічно у квітні – травні поводяться заходи з озеленення та благоустрою територій.

Не виняток є і наш район. Двомісячник «»За чисте довкілля» вже став традицією для Кегичівщини. Мешканці району із задоволенням долучаються до озеленення та упорядкування територій, висадки квітів та ін..

День Землі має гуманістичну, миротворчу та екологічну місію, яка проявляється в необхідності піклуватися, любити і оберігати свою єдину і неповторну планету. Нехай цей день наповнить вашу душу радістю, щастям від усвідомлення того на який чудесній і чудовій Землі ми живемо!