17.04.2019 | 13:10

13 квітня 2019 року в м. Харків у Харківському національному академічному театрі опери і балету ім. М. Лисенка під патронатом Харківської ОДА, Управління культури і туризму ХОДА проходив Міжнародний форум мистецтв «О Весне».

Безпрецедентний масштабний проект, що налічував одночасно 5 локацій. Більше 5000 тисяч учасників у віковій категорії від 3 до 26 років з різних міст України: хореографія, вокал, декоративно-прикладне мистецтво і стріт-дисципліни.

Слобожанська ДМШ (директор Резнік Н.С) представила на форумі мистецтв хореографічний колектив «Fest» (керівник Дорохова А.Г). Середня група колективу з хореографічною композицією «Сербія» стали Лауреатами ІІ ступеня в номінації «Народний танець», старша група в номінації «Streetdance» отримали диплом ІІІ ступеня. Хореографічний колектив «Fest»отримав сертифікат на 2000 євро на участь в інтернаціональному творчому фестивалі «Хрустальная роза» в Болгарії. Кожний учасник отримав медаль, диплом і календар.

Міжнародний форум мистецтв «О Весне» – це яскравий чудовий зразок різножанрового мистецтва, що є платформою для демонстрації здібностей і талантів за рахунок  високого рівня організації, гідної конкуренції, теплого прийому, професійного журі і моря позитиву.