04.04.2019 | 14:00

Районна державна адміністрація інформує, що з 5 по 7 листопада 2019 року в м. Київ на території Міжнародного виставкового центру пройде ключова подія, присвячена одному з життєво необхідних та актуальних питань галузі житлово-комунального господарства – водокористуванню.

Це XVII Міжнародна спеціалізована виставка «AQUAUKRAINE-2019». Щорічно цей захід проходить під патронатом Кабінету Міністрів України і об’єднує спеціалізовану виставку, Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», інші науково-практичні заходи.

Основна мета «AQUA UKRAINE» – це сприяння покращенню функціонування підприємств галузі і, зокрема, водопровідно-каналізаційного господарства. Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE» демонструє сучасні технології та обладнання, новітні розробки, необхідні для насичення вітчизняного ринку найкращими пропозиціями в сфері водопідготовки, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, енергозбереження тощо.

Запрошуються підприємства житлово-комунального господарства взяти участь у XVII Міжнародній водній виставці «AQUA UKRAINE-2019» і представити свої напрацювання для потреб водного господарства широкому колу професійної спільноти.

За довідками щодо участі у виставці, просимо звертатися до ТОВ «Міжнародний виставковий центр»: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт www.iec-expo.com.ua, Броварський проспект, 15, м. Київ, тел./факс: (044)  201-11-54, 201-11-62.