12.010.2018 | 08:25

14 жовтня українці відзначають день Покрови Пресвятої Богородиці та день Українського козацтва. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів свято Покрови духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.

Українське козацтво особливо шанувало Пресвяту Богородицю, їх заступницю в боротьбі за Україну. А козаки завжди були і залишаються символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу. Зі здобуттям Україною незалежності козацька ідея отримала новий потужний імпульс розвитку, знайшла численних прихильників.

З нагоди свята бажаю вам, дорогі жителі району, щастя, здоров'я, миру, достатку та злагоди у ваших домівках, наснаги у відродженні кращих національних традицій та плідної праці на благо Батьківщини!