11.10.2018 |11:23

З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності  й патріотизму, із нагоди Дня  української  писемності  та  мови  9 жовтня 2018 року був проведений районний етап фестивалю ораторського мистецтва за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М.Адаменко)» серед учнів 10-11класів закладів загальної середньої освіти  району на базі Кегичівського Будинку дитячої та юнацької творчості.

У ньому взяли участь 6 учнів з 6 закладів освіти району:

-         Щука Максим, учень 11 класу Медведівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Юхно О.В.);

-         Мосесян Анна, учениця 11 класу КЗ «Кегичівський ліцей» (вчитель Данько О.М.);

-         Нудьга Катерина, учениця 11 класу Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель П’ятак О.І.);

-         Осадчий Максим, учень 10 класу Слобожанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Зенкова О.П.);

-         Оганян Сюзанна учениця 10 класу Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Коробка О.В.);

-       Амуршаєв Руслан, учень 10 класу Мажарського ЗНВК (вчитель   Семенець С.І.).

Переможцями районного етапу фестивалю ораторського мистецтва стали Мосесян Анна, Оганян Сюзанна, Щука Максим та Осадчий Максим.

17 жовтня 2018 року район представляти на обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва у 2018/2019 навчальному році буде призер районного етапу учениця 11 класу Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області» – Мосесян Анна Норайрівна.