10.10.2018 | 15:03

В середу, 10 жовтня, на центральній площі селища Кегичівказметою сприяння забезпеченню населення сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробника,було проведено традиційнийПокровськийярмарок.

На ярмарку пропонувались широкому колу споживачів велика кількість товарів. Ярмарок став місцем придбання овочів, фруктів, меду, риби, м´яса, молочних, ковбасних, м´ясних та хлібних  виробів, горіхів. На святі можна було і подбати про свій власний садок. Пропонувались саджанці плодових дерев, квітів.

Ласунів чекали в широкому асортименті кондитерські вироби.

Бажаючі мали можливість скоштувати шашликів, пропонувалась і гаряча ярмаркова каша.

Ярмаркуючих гарними піснями привітали працівники районного Будинку культури та жіночі вокальні ансамблі з с. Андріївка та с. Бесарабівка.

До організації святкового дійства були залучені відділ агропромислового розвитку, відділ культури і туризму районної державної адміністрації.