09.10.2018 | 15:47

Голова районної державної адміністрації Р.Гончаров відвідав Центральну районну лікарню з метою ознайомлення з результатами  ремонту, гроші на який було виділено з районного бюджету.

Разом з головним лікарем особисто перевірив якість ремонтних робіт. Роман Анатолійович зазначив, що і надалі буде сприяти виділенню коштів, аби закінчити ремонт коридорів та інших приміщень. Також разом з персоналом лікарні обговорювалося питання заміни медичного обладнання на більш сучасне.

В зальному, на ремонт було виділено 708 тис.  гривень, як результат - задоволені не тільки працівники в оновлених кабінетах, а і жителі району, що приходять на прийом до лікарів, адже гарна атмосфера лікує іноді не гірше ліків.