09.10.2018 | 11:03

Проведення антитерористичної операції в східних областях України зумовлює значне збільшення кількості сімей, де один із членів родини є учасником антитерористичної операції. У зв»язку з чим виникає нагальна необхідність надання психологічної підтримки учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, забезпечення належного морального  стану, поліпшення соціально – психологічного мікроклімату в родинах.

В рамках роботи групи взаємодопомоги та взаємопідтримки  спеціалістами Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді спільно з працівниками управління праці та соціального захисту населення відвідано родину загиблого учасника бойових дій, яка проживає в с. Парасковія, складено соціальний паспорт родини, повідомлено про пільги, надано інформацію щодо  можливості оздоровлення.