05.10.2018 | 09:05

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними, перемогами. 04 жовтня 2018 року у професійно-технічному училищі №60відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти.

Вітальне слово з нагоди свята висловили голова Кегичівської районної державної адміністрації Гончаров Р.А. та голова районної ради Стефанюк Л. В.

Керівники району  вручили освітянам Почесні грамоти з нагоди професійного свята та за вагомий внесок у навчання, виховання підростаючого покоління; побажали  міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Роман Анатолійович наголосив на тому, що останні роки завдяки ініційованій нашим Президентом реформі децентралізації та зміцненнюмісцевих бюджетів на освіту спрямовують значні кошти. Так у 2018 році для забезпечення освітян району гідними умовами для роботи, а школярів Кегичівщини всім необхідним для навчання, з державного, обласного та районного бюджету виділена значна сума у розмірі 18 мільйонів гривень.                                                       До привітань та вручення грамот приєдналась начальник відділу освіти, молоді та спортурайонної державної адміністрації ШматченкоС.Д., яка висловила сердечну вдячність за невтомну працю, професіоналізм та самовіддане служіння обраній праці усім працівникам освіти. Світлана Дмитрівна  побажала освітянам, щоб кожен день був наповнений посмішками, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, творчими ідеями, яскравими талантами, радістю та любов’ю, душевним спокоєм і простим щастям.

Танцями і піснями  привітали освітян юні таланти нашого краю та працівники відділу культури, яких ми вже добре знаємо і,які радують нас своєю творчістю довгі роки.

Концерт пройшов у дружній сімейній атмосфері, так як і прийнято у великій освітянській родині.