04.10.2018 | 16:41

Протягом місяця з 14 серпня до 14 вересня 2018 року у виставковій залі Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва експонувались роботи обласного конкурсу «Слобожанський сувенір», метою якого було стимулювання вивчення та використання народних традицій, притаманних нашому регіону в виготовленні сувенірних виробів, формування сучасного яскравого  образу Слобожанщини, виявлення і підтримки талановитих майстрів.

У конкурсі взяли участь 38 майстрів з 15 районів Харківської області, а також 3 міста: Ізюм, Первомайський та Харків. На  розгляд журі  були представлені 59 сувенірних  робіт виконані в різних техніках декоративного мистецтва, таких як декоративний розпис, авторська кераміка, народна іграшка, обрядова випічка, лялька-мотанка, сувенірне мило, вишивка, різьблення по дереву, точковий розпис тощо.

Кегичівський район цього року представили три молоді, яскраві і надзвичайно талановиті майстрині з декоративно-прикладного мистецтва Ольга Муха, Марина Пугач та Альона Пахомова. Роботи Ольги Мухи, а саме керамічна декоративна плакетка «Сонячна квітка» та керамічна таріль «Родюча земля» у номінації «Сувенір району Харківської області» зайняли 3 місце. Церемонія нагородження переможців обласного конкурсу відбулася 30 вересня на відкритому майдані  Слобожанського ярмарку біля ПВЦ «Радмір Експохол» у м. Харків, де було здійснено урочисте вручення диплому та буклету обласного конкурсу «Слобожанський сувенір».

Тож вітаємо усіх учасників, а особливо нашу неповторну та обдаровану майстриню Ольгу Муху,  з цим високим досягненням. Сподіваємось, що ця перемога для неї буде тим необхідним імпульсом для подальшої успішної реалізації свого творчого потенціалу!