01.10.2018 | 14:00

Вісім підприємств району представили свою продукцію в торгових рядах Великого Слобожанського ярмарку.

Гостинно зустрічали кегичани  відвідувачів нашої багатої, витриманої в кращих народних традиціях і в осінній кольоровій гаммі декоративно – художньої експозиції, аматори сцени дарували ярмаркуючим майстерно виконані пісні, народні майстрині пропонували свої художні вироби.

А вже як гамірно було біля наших торгових яток, жваво вели торгівлю всі наші підприємці, харків’яни і на другий день приходили, аби ще купити продукції з кегичівського краю, яку вже встигли вподобати.

Кегичани до столу містянам пропонували м’ясо, сало, птицю, молочну продукцію, свіжу рибу, горіхи, крупи, різноманітні овочі та фрукти, пригощали і печеним, і вареним, користувались попитом страви української кухні та турецький плов.

Нам вдалося не загубитися у безмежному ярмарковому дійстві, а нанести свій добре видимий і яскравий малюнок на загальну веселкову палітру Слобожанського ярмарку.

І нам, і всім присутнім додав позитивних емоцій щирий, проникливий виступ голови обласної державної адміністрації Ю. Світличної, а ще налаштував на подальшу сумлінну працю, зміцнив віру в розквіті Слобожанщини, в економічному зростанні і могутності України.