11.07.2018 | 17:34

6 липня 2018 року очільник району Р.А. Гончаров провів об’їзд господарств СТОВ «Надія», ТОВ «Вера», ФГ «Морозівське».

Спілкування відбувалося не тільки з керівником, а також із представниками управлінського складу. В ході зустрічі обговорювались радісні моменти та проблеми в роботі. Під час об’їзду  керівники господарств розповіли присутнім про технології вирощування тих чи інших культур, давали характеристики сортам культур, про терміни посіву та  своєчасність внесення мінеральних добрив і гербіцидів, методи боротьби з бур`янами. У ході робочої поїздки оглянуто поля, засіяні озимими, ранніми зерновими та технічними культурами. Йшлось про закупівлю нової техніки, підготовку до збирання врожаю, його прогнозованій врожайності, вологість зерна. А також обговорювалась участь цих господарств у проведенні Великого Слобожа́нського я́рмарку — міжнародному торговельно – розважальному заході, який проводиться щороку.

СТОВ «Надія» (директор І.М. Лешко) показало перший врожай гороху в коморі. А пшениця на дату об´їзду була високої вологості, це стримувало початок збирання озимої пшениці. Відзначу, що в СТОВ «Надія» утримується птиця м'ясного та м´ясо-яєчного направлення. Такого в нашому районі довго не було. А тепер матимемо змогу придбати на святкових ярмарках району як м´ясо бройлерів, так і яєць. Ще цим господарством було закуплено свиней української м'ясної породи.

Масу приємних вражень справило відвідання плодово - ягідного саду ТОВ «Вера». Були присутні на збиранні ранніх яблук, аличі. Директор  О.І. Дорошено з захопленням розповідав про закладання плодового саду, про його догляд, обрізку дерев. Крім збирання плодів з дерев йде активний збір огірків. І, знову ж таки, на полях пшениці була висока вологість зерна.

А в ФГ «Морозівське» збирання озимої пшениці вже завершувалось.  Сергій Олександрович Караптан спільно з Романом Анатолійовичем перебирали зерно на колосках, що залишились незібраними. Фундуковий сад цього господаря є гордістю нашого району. Робота по саду триває з   998 року і, звісно, господар знає всі тонкощі роботи з цим бізнесом. Зараз новим є і грецький горіх.