10.07.2018 | 10:33

В ніч з 6 на 7 липня в Кегичівці біля місцевого ставка традиційно відбулося театралізованенародно-обрядовесвято Івана Купала «На калину роса впала, в нас на вулиці Купала» під патронатом голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Анатолійовича Гончарова, голови Кегичівської районної ради Лариси Вікторівни Стефанюк та за підтримки Кегичівської селищної ради.

В концертній програмі брали участь солісти районного Будинку культури Ірина Кірякіна, Тетяна Яшан, Юлія Лимар та Олег Миколаєнко, народний аматорський колектив фольклорний ансамбль «Кегичівські піснярки» під керівництвом Олени Терех, а також аматори сцени Юлія Горбенко, Марія Ісай, Валерія Сотник, Дар’я Даценко та Анна Мосесян.

Впродовж усього свята відбувалась торгівля продовольчими товарами, товарами для дітей. Крім того, для дітей були облаштовані атракціони: горка, батути та ін.

З метою забезпечення правопорядку та безпеки у заході були задіяні працівники поліції, центральної районної лікарні, району електромереж. Активну допомогу в організації та проведенні свята було надано черговим караулом 20-ї державної пожежно-рятувальної частини, яким забезпечено пожежну та техногенну безпеку в ході заходу.

Наприкінці свята відбулися купальські ігри та розваги, в яких були задіяні всі бажаючі, а на завершення для всіх охочих відбулася дискотека. Цьогорічне святкування Івана Купала було надзвичайно цікавим, веселим та пізнавальним.