06.07.2018 | 15:24

Родина – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Саме сім'я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій Державі.
Українська нація одвічно славилася шанобливим ставленням до родинних цінностей. А родина, як основний елемент суспільства, була й залишається носієм людської моральності, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку держави та благополуччя кожного українця.
Щиро бажаю кожній родині щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними Ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з Вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.
Зі святом Вас!

З повагою,