04.07.2018 | 08:06

Щиро вітаю Вас з нагоди Дня Національної поліції України! Поліцейські – основна ланка безпеки і порядку в Україні. Сьогодні найвищою оцінкою Вашої діяльності повинна стати довіра громадян.

Від Ваших подальших кроків значною мірою залежить стан суспільства. Ваше завдання – не лише захищати життя, здоров'я, права і свободи громадян України, протидіяти злочинності, боротися із правопорушеннями, забезпечувати громадську безпеку та порядок, а й головне – вселяти в людей віру силу Української держави, здатної себе захистити.

Ви – безперечний доказ того, що в нашій країні відбуваються фундаментальні зміни. Формування Національної поліції є втіленням у життя однієї з наймасштабніших реформ у нашій державі.

Вважаю, що й надалі співробітники Національної поліції Кегичівщини гідно служитимуть народу України та забезпечуватимуть ефективну реалізацію державної політики у галузі законності та правопорядку.

Бажаю міцного здоров’я, оптимізму та впевненості, щастя, благополуччя, наснаги, нових професійних звершень в ім’я подальшої розбудови України.

З повагою,

Голова районної  державної   адміністрації                       Р. Гончаров