02.07.2018 | 16:16

Шахи

28 червня з нагоди  Дня Конституції України кращі спортсмени району брали участь у шаховому турнірі. Переможцем став Артем Хвесик, друге місце виборов В’ячеслав Левицький, третє – Микола Гонтарчук.

Футбол

Звершилось перше коло чемпіонату району з футболу.

Таблиця надається.

Назва команди

1

2

3

4

5

6

І

В

Н

П

М’ячі

0

місце

1

„Колос”

Вовківка

 

5-0

6-1

2-2

6-1

8-1

5

4

1

0

27-5

13

1

2

„Динамо’’

Кегичівка

0-5

 

3-3

3-0

4-2

1-0

5

3

1

1

11-10

10

3

3

„Прогрес”

 Кегичівка

1-6

3-3

 

3-0

5-0

3-2

5

3

1

1

14-11

10

2

4

„Арсенал”

Нова Парафіївка

2-2

0-3

0-3

 

0-3

8-2

5

1

1

3

10-13

4

5

5

ФК ,,Паритете’’

Шляхове

1-6

2-4

0-5

3-0

 

2-1

5

2

0

3

8-16

6

4

6

 ,,Надія’’

Вовківка

1-8

0-1

2-3

2-8

1-2

 

5

0

0

5

6-22

0

6

 08 липня зіграють: „Прогрес” Кегичівка - „Арсенал” Нова Парафіївка, „Колос” Вовківка - ,,Паритете’’Шляхове, „Динамо’’ Кегичівка -,,Надія’’

Вовківка.

Пляжний волейбол

01 липня стартувала першість  району з пляжного волейболу. Змагання проходять щонеділі о 8-30 на стадіоні «Колос». Команди які беруть участь:

1. „Куми’’ Андріївка (Грищенко С., Караптан О.),  

2. „Промінь’’Кобзівка (Мирончук А., Гета С.),

3. „Рояківка’’ Рояківка (Герасимовський І., Герасимовський Н.),

4. „Колос’’ Кегичівка (Демічєв Ю. Біліченко Д.),

5. „Дружба’’ Кобзівка (Саврук В., Корчуганов Д.),

6. „Промінчик’’ Кобзівка (Доуша С., Доуша А.),

7. „Волна’’ Власівка (Коробка Є., Бондаренко А.).

8. „Олімп’’ Кегичівка (Шангіна А., Твердохліб В.),

9. „Темп’’ Кегичівка (Довженко І., Сліпченко В.)

10. „Старт’’ Кегичівка (Довженко Д., Ізотов О.)

11.  „Факел’’ Кегичівка (Фролова А., Мосесян А.),                                     

Наводимо 5 турів першості:

1 тур «Промінь»-«Факел»; „Рояківка’’-„Старт’’2-1, „Колос’’- „Темп’’, „Дружба’’ -„Олімп’’, „Промінчик’’-„Волна’’.

2 тур „Куми’’ -„Промінь’’, „Факел’’ -„Рояківка’’, „Колос’’ -„Старт’’ , „Темп’’ -„Дружба’’, „Олімп’’ -„Промінчик’’ .

3 тур  „Рояківка’’  -„Куми’’, „Колос’’ - „Факел’’, „Дружба’’-„Старт’’, „Промінчик’’-„Темп’’, „Волна’’ -„Олімп’’ 2-0,

4 тур  „Темп’’-„Волна’’, „Старт’’- „Промінчик’’, „Факел’’- „Дружба’’,  „Куми’’- „Колос’’, „Промінь’’-„Рояківка’’.

5 тур  „Олімп’’-„Темп’’, „Волна’’- „Старт’’ 2-0, „Промінчик’’-„Факел’’, . „Дружба’’- „Куми’’, „Колос’’- „Промінь’’.