11.01.2018 | 16:53

Різдво – одне з найважливіших та найочікуваніших свят для християн.

Воно сповнене добра, радості та особливого піднесення і знаменує про початок нового року, нового життя. Цей день зустрічають традиційною Колядою з піснями та розвагами.На Різдво колядники ходять від хати до хати і співають колядки, в яких на повну силу буяє фантазія, бажане видається за дійсне і яскравіє казковий світ, де панує розважливість, розум, добро і злагода, де всі заможні і веселі .

Викладачі та учні Кегичівської дитячої музичної школи цю традицію підтримують вже із 2000 року. Цей рік також не став винятком. Саме тому протягом святкових різдвяних днів учні Кегичівської ДМШ, а саме вокальний ансамбль «Веселі нотки» під керівництвом викладача Дмитренко О. В., у тематичному вбранні та зі променистим настоєм пройшли нашим селищем з новорічно-різдвяними вітаннями. Віншуючи щастя та добробут, наші колядники відвідали Кегичівську РДА, Кегичівське БТІ, Кегичівську селищну раду, ПП «Агропрогрес», директор якого – Хвесик А. Є., є постійним спонсором Кегичівської ДМШ, Свято-Георгіївський храм, де привітали з днем ангела протоієрея Стефанія Барну. А також дзвінкі колядки у виконанні «Веселих ноток» лунали по всій центральній площі та центральному ринку селища Кегичівка. Всі із захватом, зачаруванням та світлими посмішками слухали ангельський спів добра і радості, в подяку за такі колоритні вітання від щирого серця пригощали колядників солодощами і фруктами.

У Слобожанській ДМШ минулого року було започатковано відродження українських різдвяних традицій, а саме звичаю колядування. Цьогоріч учні Слобожанської ДМШ та викладач класу сольного співу Миколаєнко О. Ю. підготували різдвяні колядки, де поєдналися театралізована вистава з музикою і співом. Колядники зі світлими словами різдвяних вітань відвідали і подарували справжню феєрію свята Слобожанській селищній раді, Слобожанському ДНЗ «Ясла-садок» Слобожанської селищної ради, ТОВ «Слобожанське-Агро», ТОВ «Цукрове» та Слобожанській ЗОШ   I-IIIступенів. Учасники дійства отримали слова подяки, солодкі подарунки, побажавши всім у світле свято Різдва добра і щастя, благополуччя і затишку в домі, душевного тепла, взаєморозуміння, миру і злагоди!