09.01.2018 | 08:23

VII Всеукраїнський дитячий конкурс пейзажу «Мій рідний край» організували і провели департамент культури Вінницької міської ради та Вінницька художня школа.

Конкурс проводився з метою виявлення юних художників, їх творчих здібностей, вміння відображати неповторну красу пейзажних мотивів рідного краю, які спонукають дітей до патріотичного і естетичного сприйняття навколишнього світу.

У конкурсі прийняли участь 800 робіт учасників віком від 8 до 16 років шкіл естетичного виховання з різних міст України: Дніпра, Чернігова, Львова, Черкас, Тернопіля, Харківщини, Одеси, Волині, Миколаєва.

Кегичівський район був представлений Слобожанською ДМШ (директор Резнік Н.С.), а саме 5 роботами юних художників різної техніки виконання в жанрі – пейзаж. В ході перегляду всіх робіт членами оргкомітету відмічено багато креативних, цікавих малюнків, виконаних на високому рівні, що заслуговують на окрему відзнаку, автори яких не стали дипломантами конкурсу (враховуючи обмежену кількість призових місць). Тому, оргкомітетом було прийнято рішення створити каталог кращих творчих робіт VII-го Всеукраїнського дитячого конкурсу пейзажу «Мій рідний край», а їх авторів відзначити іменними подяками.

Відрадним стало те, що робота «Моя мрія» ОЛЯНИЧА ВОЛОДИМИРА (викладач Муха О.В.) здобула перемогу й увійшла до КАТАЛОГУ КРАЩИХ РОБІТ 2017 року!