02.01.2018 | 11:09

29 грудня в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. Лисенка під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної пройшла обласна новорічна ялинка.

Від Кегичівського району 18 учнів Кегичівської дитячої музичної школи разом зі своїми наставниками викладачами музичного відділення школи Лілією Намясенко та Іриною Дрюченко взяли участь у обласному заході, де отримали подарунки й безліч позитивних емоцій від побаченої новорічної вистави «Красуня та чудовисько»!

Підвезення учасників на обласне новорічне свято було організоване директором ПП «Агропрогрес», депутатом Харківської обласної ради, заслуженим працівником с/г України Андрієм Хвесиком.