08.11.2017 | 16:28

Зустріч «Жіноче підприємництво: вихід на зовнішні ринки»

Цільова аудиторія:жінки-підприємці Харківської області, бажано представників малого та середнього бізнесу, що експортують товари та послуги.

Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону облдержадміністрації запрошує представників цільової аудиторії взяти участь у зустрічі «Жіноче підприємництво: вихід на зовнішні ринки». Проект програми додається.

Інформація про впровадження проекту CUTISдоступна за посиланням:https://cutisproject.org/women-in-trade/або на сторінці у соціальній мережі: https://www.facebook.com/CUTISproject

Посилання на форму для реєстрації учасника:https://docs.google.com/forms/d/1927ZDIDM7U-MI68ZmRX_PYqueLOM6qh2v1HgwwMvcQc/viewform?edit_requested=true

Захід відбудеться у PlatinumPlaza, 2 поверх, Медіа-центр «Время», м. Харків, вул. Сумська, 72.

Серед бажаючих взяти участь перевага надаватиметься жінкам-власницям та керівницям бізнесів з експортно орієнтованих галузей. Відібрані кандидати отримають підтвердження участі електронною поштою.

Захід передбачає нетворкінг та налагодження нових контактів. Участь у події безкоштовна.Контакти для довідок: +38 (057) 705 06 14

 

 

07.11.207 | 11:30

«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 24 листопада 2017 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.Мікрокредити надаються для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, у тому числі у сфері сільського зеленого туризму. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА – www.kharkiv.biz.ua.

Заявки на отримання мікрокредиту приймаються до 24листопада 2017 рокуХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА за адресою: м. Харків,  площа Свободи 5, Держпром, 1 під'їзд, 5 поверх, к. 19-21. Довідки за телефоном: 757-42-32».

27.10.2017 | 15:15

31 жовтня 2017 року об 11:30 в приміщенні Кегичівського районного центру зайнятості відбудеться семінар за участю спеціалістів Головного управління Держпраці у Харківській області з питань змін у трудовому законодавстві та здійснення контролю за додержання законодавства про працю. Запрошуються бухгалтери та спеціалісти відділу кадрів.

02.10.2017 | 14:44

Оголошення щодо проведення бізнес-сесії у рамках реалізації

Програми для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів Fit for partnership with Germany

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики реалізують Програму для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів Fit for partnership with Germany         (далі – Програма).

 

Дана Програма  дає можливість отримати нові навички у сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн, також, є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом бізнес-сесій в Німеччині, вона сприяє:

- виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

- підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;

- підвищенню кваліфікації українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

 

Учасники Програми отримують можливість:

- ознайомитисяз Німеччиною як економічним партнером;

- встановити контакти з німецькими компаніями і знайти надійних партнерів;

- набути інформацію про можливості збуту своєї продукції в Німеччині;

- безпосередньо ознайомитися з обладнанням, матеріалами і технологіями німецьких компаній і придбати необхідне;

- набути інформацію, знання, навички та міжкультурні управлінські компетенції, що допомагають налагодити співпрацю з німецькими компаніями;

- набути практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами;

- стати фахівцем в міжнародному бізнесі, особливо з Німеччиною;

- кар'єрного зростання/розширення особистого кругозору/росту особистості;

- стати частиною міжнародної бізнес-спільноти з ексклюзивним виходом на випускників з 19 країн-партнерів Програми різних сфер діяльності        (більше 12000).

У 2018 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії затакиминапрямками:

1. Економічна кооперація безгалузевої специфіки (група «Загальна кооперація»).

2. Економічна кооперація з галузевою специфікою *:

2.1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності.

2.2. Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я/індустрія охорони здоров’я.

2.3. Економічна кооперація в аграрному секторі.

2.4. Економічна кооперація у сфері переробки сміття/екологічна утилізація сміття.

Більш детальну інформацію щодо умов реалізації Програми можна знайти на сайті за посиланнями:

1. www.ukraine.managerprogramm.de.

2. www.managerprogramm.de

3. www.giz.de

* У випадку, якщо напрямок не зможе бути запропонований, GIZ залишає за собою право включити прийнятих кандидатів у формат «Економічна кооперація без галузевої специфіки».

Конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області

18.09.2017 | 10:55

«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 06 листопада 2017 року продовжено конкурсна отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштівобласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років. Мікрокредити надаються для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, у тому числі у сфері сільського зеленого туризму. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА – www.kharkiv.biz.ua.

Заявки на отримання мікрокредиту приймаються до 06 листопада 2017 року ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА за адресою: м. Харків,  площа Свободи 5, Держпром, 1 під'їзд, 5 поверх, к. 19-21. Довідки за телефоном: 757-42-32».

 

11.09.2017 | 16:00

07.09.2017 | 15:44

Графік прийому громадян заступником начальника  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах  Головного територіального управління юстиції у Харківській областіпо наданню безоплатної првавової допомоги з питань роз»яснення законодавства щодо прав землевласників та землекористувачів на період

з 05.09.2017 по 13.10.2017 року

 

Посада

ПІБ

День тижня

Години прийому

Заступник начальника  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах  Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Сліпак Олексій Олександрович

щовівторка

3 10.00 до 12.00

 

21.06.2017 | 11:45

Конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області

Районна державна адміністрація інформує, що «ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА» спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації з 19 червня по 29 вересня 2017 року проводиться конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років. Мікрокредити надаються для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, у тому числі у сфері сільського зеленого туризму. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА – www.kharkiv.biz.ua, або звернувшись до сектору економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації за адресою: смт. Кегичівка, вул. Волошина, 50, 1-й поверх, к. 16. Довідки за телефоном: 3-10-00.
Заявки на отримання мікрокредиту приймаються до 29 вересня 2017 року ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА за адресою: м. Харків,  площа Свободи 5, Держпром, 1 під'їзд, 5 поверх, к. 19-21. Довідки за телефоном: 757-42-32».

08.06.2017 | 15:45

ДО УВАГИ РОЗПОРЯДНИКІВ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ВСІХ РІВНІВ, КЕРІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА ТЕНДЕРНИХ КОМІТЕТІВ

 

31.05.2017 | 09:00

Повідомляємо, 08 червня 2017 року в рамках проекту «Абетка експортера»  відбудеться третій безкоштовний семінар «Пошук ділових партнерів».

Цільова аудиторія: представники малого та середнього бізнесу регіону, фізичні особи – підприємці, які націлені на успішну реалізацію стратегій експортно орієнтованого бізнесу.

Під час заходу учасники отримають інформацію про норми законодавства стосовно сертифікації продукції, шляхи пошуку ділових партнерів, види торгових посередників, а також практичні поради успішних експортерів Харківщини щодо активізації зовнішньоекономічної діяльності, активної присутності на зовнішніх ринках збуту.

Захід відбудеться 08 червня о 16 годині на базі Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця (м.Харків, просп. Науки, 9-А, головний корпус, ауд. А4). Реєстрація учасниківрозпочнеться о 15:30 за даними попередньої електронної реєстрації.

В разі участі в семінарі просимо повідомити сектор економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації за
тел. 3-10-00.

18.05.2017 | 16:00

Щодо можливостей участі у конкурсі з відбору проектів в рамках ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання».

Сектор економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації інформує щодо можливостей участі у конкурсі з відбору проектів в рамках ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання».

Зазначена ініціатива спрямована на підтримку та розвиток місцевої економіки країн «Східного партнерства», зокрема сприяння діяльності мерів та муніципалітетів на місцевому рівні задля економічного зростання, створення нових робочих місць, розвитку їх потенціалу і технічних навичок.

Для України загальний бюджет конкурсу – 4,5 млн. євро, тривалість проектів – від 18 до 48 місяців. У конкурсі можуть взяти участь міста з населенням до 150 тисяч жителів, об’єднані територіальні громади або консорціуми.

Більш докладну інформацію щодо реалізації ініціативи ЄС та проведення конкурсу можна знайти за посиланням:

https://webgate.ec.europa.eu/europeaid/online-

services/index.cfm?ADSSChck=1492675346996&do=publi.welcome&orderby=up

d&searchtype=RSorderbyad=Desc&nbPubliList=15&aofr=155272&userlanguage=en

За додатковою інформацією можна звернутися до Олександра Цепко, Координатора Проекту в Україні, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.тел:0503536808 або до головного офісу в Тбілісі (до Тамаре Бежанішвілі – офіс-менеджеру), тел. +995 591 401 183.

 

12.05.2017 | 10:16

Оголошення про особистий виїзний прийом громадян прокурором Автономної Республіки Крим

16 травня 2017 року з 10:00 до 13:00 у приміщенні прокуратури Харківської області (м. Харків, вул. Б. Хмельницького,4) прокурором Автономної Республіки Крим Мамедовим Гюндузом Айдиновичем буде проводитись виїзний прийом громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.

Виїзний прийом громадян проводитиметься відповідно до ст. 22 Закону України "Про звернення громадян", зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України - вимушених переселенців з тимчасово окупованої території, фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади та з інших питань.

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596 73 57

 

19.04.2017 | 16:55

ДО УВАГИ СУБ"ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Щодо поширення інформації про другий безкоштовний семінар «Підготовка товару до експорту» у рамках проекту «Абетка експортера» 25.04.2017

Щодо участі 25.04.2017 представників МСБ у другому безкоштовному семінарі «Підготовка товару до експорту» у рамках проекту «Абетка експортера»

Повідомляємо, що 25 квітня 2017 року у рамках проекту «Абетка експортера» відбудеться другий безкоштовний семінар «Підготовка товару до експорту». Проект програми додається.

Цільова аудиторія: представники малого та середнього бізнесу регіону, фізичні осіби - підприємці, які націлені на успішну реалізацію стратегій експортно орієнтованого бізнесу.

Під час заходу учасники отримають інформацію про алгоритм дій по визначенню коду Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, можливість та переваги застосування механізмів електронного митного оформлення вантажів, а також практичні поради щодо підготовки товарів до експорту.

Захід відбудеться 25 квітня о 16 годині на базіХарківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця (м. Харків, просп. Науки,9-А, головний корпус, ауд. А4). Реєстрація учасників заходу розпочнеться о 15:30 за даними попередньої електронної реєстрації.

Просимо поширити інформації про семінар серед суб’єктів господарювання, які мають бажання виходити із власною продукцією на зовнішні ринки збуту та забезпечити їх участь.Кількість місць обмежена.

 

12.04.2017 | 08:44

Проект розпорядження КМУ "Про сзвалення Експортної стратегії України: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі на період 2017-2021 років"

ЕКСПОРТНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі 2017-2021

 

Оголошення щодо заміщення вакантної посади директора Кегичівського РБК

03.04.2017 | 16:21
11.04.2017 року о 10.00 год. в приміщенні відділу культури і туризму Кегичівської РДА відбудеться друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора КегичівськогоРБК, на якому буде проводитись співбесіда з кандидатом під час якої комісія заслуховуватиме публічну презентацію проекту програми розвитку закладу культури на рік і п’ять років.

 

ДО УВАГИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ!

10.03.2017

Запрошуємо державних службовців Кегичівської районної державної адміністрації прийняти участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець».

Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

«Кращий керівник»(беруть участь керівники структурних підрозділів державного органу);

«Кращий спеціаліст»(беруть участь головні спеціалісти, спеціалісти, провідні спеціалісти  усіх структурних підрозділів державного органу).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які мають стаж державної служби:

для номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік;

для номінації «Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які на момент проведення Конкурсу не мають дисциплінарних стягнень.

Конкурс проводиться щороку у три тури:

-         перший (І) тур – березень – квітень,

-         другий (ІІ) тур – травень – червень,

-         третій (ІІІ) тур – вересень - жовтень

Для бажаючих взяти участь у Конкурсі щодо оформлення відповідних документів звертатися  до сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації, кабінет № 12, тел. 3 16 11, 3 17 98.

Заяви та відповідні документи подаються до Оргкомітету до 22 березня 2017 року.

 

 

14.02.2017 | 10:14

Оголошення

24 лютого 2017 року о 08.30 хв. в залі засідань районної державної адміністрації (вул. Волошина 50, смт Кегичівка, Харківської області) відбудеться публічний звіт голови Кегичівської районної державної  адміністрації Гончарова Р.А. за 2016 рік.

 

Регламент заходу:

 

08.30 – 09.00 – презентація публічного звіту.

09.00 – 09.30 – відповіді на запитання.

 

Запрошуємо на захід представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

 

Відповідальні структурні підрозділи районної державної адміністрації: сектор економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації, сектор управління персоналом апарату районної державної адміністрації.

Контактна особа - керівник апарату районної державної адміністрації Гриценко Л. В. ( тел.: 05755 3 15 40)

 

09.02.2017 | 09:31

Шановні мешканці!

У разі виявлення випадків незаконної вирубки деревини в лісосмугах району просимо звертатися на «гарячу лінію» за телефоном 05755 3-11-45.