До уваги страхувальників !

 

30.12.2015 15:30

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Кегичівському районі Харківської області нагадує Вам, що згідно Постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України № 30 від 30.11.2010 року, страхувальники один раз на рік з 04 січня до 25 січня року, подають до робочих органів виконавчої дирекції Фонду за місцезнаходженням (місцем проживання)відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності за формою згідно додатка 3

За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності, несвоєчасне інформування Фонду про річний фактичний обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг), про зміни технології робіт або виду економічної діяльності підприємства страхувальник відповідає згідно із законодавством, а саме накладенням адміністративного стягнення, передбачене ч.1 ст.165/4 Кодексу України про адміністративні правопорушення

Відомості розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності за 2015, будуть прийматися за адресою: смт Кегичівка, вул. Волошина, 34 (3 поверх) тел. (255) 3-19-95 .

 

 

 

До уваги підприємств малого та середнього бізнесу, приватних підприємців району!

 

16.10.2015 09:45

З метою надання безкоштовної допомоги підприємствам України під час економічної кризи, Рада голів державних адміністрацій, у рамках договору про співпрацю з оператором ринку ІТ-послуг компанією IJI IT GROUP, інформує про можливість для кожного підприємства отримати програмне забезпеченняCRM-систему (система управління взаємовідношеннями з клієнтами).

Підприємства мають змогу отримати CRM-систему на безкоштовних засадах.

Сплата за ліцензію не стягується.

Оплачувати підключення додаткових робочих місць не потрібно.

Дана версія CRM-системи розрахована на підприємства малого та середнього бізнесу, може бути використана підприємцями і підприємствами аграрного сектору та інших галузей економіки.

CRM-системаце всі бізнес-процеси підприємства в одному онлайн сервісі, з доступом 24 години на добу. Це також можливість керування підприємством, бізнес-процесами та відношеннями з клієнтами з будь-якого місця у світі за допомогою мобільних пристроїв.

Підприємство отримує:

·        Онлайн планувальник завдань для свого персоналу, а також контроль над їх виконанням;

·        Систему обліку всіх своїх контрагентів, а також облік товарів та послуг, що пропонуються підприємством або потрібні підприємству;

·        Облік Замовлень, Проектів, Угод підприємства;

·         Облік рахунків, контрактів, актів/накладних по угодам;

·         Облік фінансів;

·         Хмарне збереження файлів;

·         Електронний журнал вхідної та вихідної кореспонденції;

·         Внутрісистемний обмін повідомленнями між працівниками;

·        Карточки обліку персоналу; Табель обліку робочого часу; Звіти по угодам та роботі кожного працівника;

·        Адміністративну систему з обмеженням рівня доступу до інформації у CRM;

·        Доступ до необхідної інформації підприємства з будь-якого місця у світі в режимі 24/7/365;

·        Доступ до інформації за допомогою персонального комп’ютеру, планшету або мобільного телефону.

 

Більш детальну інформацію щодо переваг, вигоди, необхідності, функціональних можливостях CRM-системи від IJI IT GROUP, а також отримати доступ до демо-версії Системи можливо за гіперпосиланням:

http://www.ijigroup.com/ru/crm.html .

 

 

05.10.2015 09:58

Шановні жителі Кегичівщини!

 

Давно ярмаркували?!

 

Запрошуємо!!!

 

Давайте зберемося всі знову на Центральній площі селища о 8 годині ранку 13 жовтня 2015 року зі своєю продукцією та гаманцями для поповнення запасів на зимівлю, виручення коштів та для взаємного спілкування і отримання від ярмарку великого задоволення!!!

 

 

 

08.09.2015 14:08

РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС "УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ТЕРИТОРІЙ"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.08.2015 08:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поспішіть звірити свої дані в Державному реєстрі виборців

 

13.08.2015 16:36

На 25 жовтня 2015 року Верховною  Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

Особливо це стосується виборців, які:

-               досягли вісімнадцятирічного віку та голосуватимуть вперше;

-               в силу різних обставин, не голосували на попередніх виборах, але мають бажання проголосувати на чергових виборах цього року;

-               які на минулих виборах  помітили будь які  неточностей у списках виборців в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

-               які перебували  на консульському обліку у відомчих установах МЗС;

-               які проходили строкову військову службу та звільнились;

-               які звільнились з установи виконання покарань.

З 2014 рокуДержавний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua)з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зайти на вкладку «Особистий кабінет виборця» та зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь. В разі  відсутності  виборця в реєстрінеобхідно безпосередньо звернутись до органу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації.

Якщо у вас немає доступу до інтернету, уточнити свої персональні дані можете за адресою: Кегичівська районна державна адміністрація, вул.Волошина, 50, каб. 12 з 8.00 до 17.15 год., п’ятницядо 16.00 год. (обідня перерва з 12.00 до 13.00 год.), крім вихідних, тел.: 3-20-14.

При собі необхідно обов’язково матипаспорт громадянина України, а у разі зміни прізвищаще й документ, що підтверджує ці зміни.

 

 

05.05.2015

Шановні жителі та гості

селища Кегичівки та Кегичівського району!

 

Кегичівська районна державна адміністрація та Кегичівська районна рада  запрошують Вас взяти участь 8 та 9 травня поточного року в заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги.  

 

В програмі заходів:

 

08 травня 2015 року

10.00 -урочисто - траурна церемонія покладання квітів до Меморіалу Слави;

10.15 – панахида за загиблими та помермили у. рамках відзначення Дня пам’яті т а примирення;

 

09 травня 2015 року

10.00 –урочистий мітинг «Вклонімося великим  тим рокам» з нагоди Дня перемоги;

10.40 – урочисте покладання квітів та вінків до Меморіалу Слави;

11.00 – розіграш кубка району з футболу пам’яті Й. Даценка;

19.00 - тематичний концерт «Перемога, свята Перемогана Центральному майдані селища.

Виступ гурту «Краяни»

 

 

 

Організаційний комітет

 

23.04.2015

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Запрошує на навчання:

до Національної академії (м. Київ)

 

 

 

 

 

 

15.04.2015

28 квітняВсесвітній день охорони праці

Девіз 2015 року

«Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з

підготовки та проведення
в 2015 році заходів з нагоди

Дня охорони праці в Україні

до центральних та місцевих органів виконавчої влади,
Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

  Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та, до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

  Ідея святкування Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, який провели американські і канадські трудящі в 1989 році в пам’ять про працівників, що загинули та постраждали на роботі; уперше в світі з ініціативи МОП він відзначався у 2003 році.

Україною підтримано ініціативу МОП і 28 квітня відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 визначено як День охорони праці.

  У 2015 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

Характерною особливістю сучасного виробництва в Україні є наявність шкідливих і небезпечних умов праці. Окрім того, ситуація, що склалася в країні, за короткий час може призвести до реального дефіциту трудових ресурсів.

  Упродовж майже всього періоду незалежності України рівень виробничого травматизму мав стійку тенденцію до зниження, але останнім часом почався зворотній процес і кількість травмованих та загиблих на виробництві досягла критичної позначки: кількість нещасних випадків зі смертельними наслідками, які сталися у 2014 році, вже перевищила кількість смертей на виробництві за попередній рік.

  У деяких галузях виробництва зростання кількості загиблих із розрахунку на 1000 працюючихстановить: у вугільній галузі – 61 %, у соціально-культурній сфері – 84 %, в енергетиці – 43 %, на підприємствах зв’язку – 80 %, у газовій та деревообробній промисловостібільше ніж у два рази.

  Тому проблема збереження здоров’я і життя працездатних громадян має особливе значення, а тематика Дня охорони праці у 2015 році є як ніколи актуальною.

  Культура охорони праціце створення чітко сформульованої системи прав, обов’язків та сфер відповідальності, де принцип профілактики має найвищий пріоритет.

  Безпечні та здорові умови праці визначаються не тільки чинною законодавчою базою, а й загальним рівнем цивілізованості, виробничої культури та соціально-економічного розвитку суспільства.

Україна активно інтегрує європейські норми з охорони праці у власну правову систему, створює умови для формування сучасної високої культури і відповідальності за збереження життя та здоров’я працівників.

  У першу чергу мова йде про ставлення уряду, роботодавців та працівників до питань охорони праці, їх налаштування на роботу без нещасних випадків.

  Досягнути такої узгодженої політики можна шляхом спільного формування та розвитку культури охорони праці через впровадження превентивних заходів, головний девіз якихзацікавити, навчити, зробити питання охорони праці звичною та невід’ємною складовою нашого життя.

  Забезпечення балансу між контролем за дотриманням законодавства, з однієї сторони, і наданням консультацій та інформації – з другої, дозволить досягти більшої гнучкості контрольних функцій з боку держави та створити кредит довіри до інспектора, через можливість роботодавця або працівника звернутися за порадою без застосування санкцій у відповідь.

  Необхідно орієнтувати та доводити до керівників, закріплювати на рівні свідомості кожного працівника, що заходи з охорони праці та їх виконання не повинні бути за для «галочки», що належна культура охорони праці потрібна насамперед для них, адже ніякі компенсації не повернуть втрачені на виробництві здоров’я та життя. До того ж для роботодавця це економно вигідно, адже очевидно, що видатки на ліквідацію аварійної ситуації (включаючи виплати по випадкам виробничого травматизму) є значно більшими ніж витрати на заходи запобігання виробничого травматизму.

  Саме тому Організаційний комітет звертається до всіх працівників, роботодавців, сьогоднішніх та майбутніх, громадськості й наголошує на необхідності пам’ятати, що людське життяце найвища соціальна цінність, і ніякими обставинами не можна виправдати смерті людини.

  У суспільстві має зростати усвідомлення того, що співпраця та діалог між усіма учасниками з питань охорони праці є пріоритетними, адже поліпшення умов праці та її безпека одночасно зберігають здоров’я працівників і підвищують продуктивність праці та якість продукції, забезпечуючи тим самим конкурентоздатність виробництва, інвестиційну привабливість держави в цілому.

  Зважаючи на важливість створення безпечних умов праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань, Організаційний комітет звертається до керівників і працівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Фонду соціального страхування, профспілкових організацій, об’єднань роботодавців із закликом підтримати ініціативу та зосередити свої зусилля на виконанні вимог Конституції України щодо забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці та вимог Закону України «Про охорону праці».

  Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я та життя працівників.

  Організаційний комітет звертається до представників ЗМІ з проханням проінформувати суспільство про заходи, що відбуватимуться в Україні у рамках відзначення Дня охорони праці.

 

Організаційний комітет

 

 

 

03.04.2015

 

ПРООН оголошує прийом попередніх пропозицій щодо створення робочих місць для внутрішньо  переміщених осіб в Україні, а також працевлаштування місцевого населення Донецької та Луганської областей

 

Київ – 24 березня  2015 року

  Програма розвитку ООН в Україні оголошує прийом попередніх пропозицій від місцевих органів влади, підприємств, організацій та установ всіх форм власності та господарювання щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) в Україні, а також для місцевого населення Донецької та Луганської областей.

  Попередні пропозиції приймаються з метою виявлення та подальшої підтримки різних ініціатив з організації зайнятості на основі спів-фінансування. Пропозиції можуть стосуватися створення як тимчасових, так і постійних робочих місць для ВПО у всіх областях України, а також для місцевого населення (тільки у Донецькій та Луганській областях). Також запрошуються до подачі ініціативи зі створення дистанційних робочих місць (тимчасових чи постійних) для тих осіб, які мешкають в місцях компактного проживання, віддалених від населених пунктів або віддалених від роботодавця.

  Підтримуватимуться наступні пропозиції щодо зайнятості ВПО:

-         Створення постійних робочих місць (не менше 12 місяців)

-         Створення тимчасових робочих місць (від 60 до 180 робочих днів)

-         Організація тимчасової зайнятості на громадських роботах (від 60 до 180 робочих днів)

  Організація тимчасових робочих місцьта  громадських робіт має здійснюватися відповідно до Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру,  затвердженого Кабінетом Міністрів України.

  Пропозиції можуть подавати:

-         місцеві органи влади та самоврядування

-       підприємства, організації та установи всіх форм власності та господарюванняу т.ч. прибуткові, громадські організації, а також ті які фінансуються за рахунок бюджетних коштів; фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності.

 Територіальне охоплення:перевага надаватиметься пропозиціям щодо працевлаштування переселенців із регіонів із найбільшою кількістю ВПО: Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Полтавської, Донецької, Луганської,  Київської областей та м. Києва. Також можуть бути розглянуті пропозиції і з інших регіонів. Пропозицій щодо створення робочих місць для місцевого населення будуть розглянуті тільки з Донецької та Луганської областей.

  Умови участі:

-         створення не менше ніж 5 робочих місць будь-якого виду;

-         забезпечення спів-фінансування з боку організації,  що подає заявку не менше ніж 33%  сукупних витрат (заробітна плата та обладнання) на створення робочих місць;

-         розмір заробітної плати має бути не нижче ніж за аналогічні види робіт на цьому підприємстві або середнього по регіону;

-         тривалість зайнятості на тимчасовому робочому місці має бути передбачена на термін від 60 до 180 днів;

-         тривалість  зайнятості на громадських роботах має бути передбачена на термін від 60 до 180 днів;

-         новостворене постійне робоче місце має бути збережене для осіб з числа ВПО на період не менше 12 місяців (у разі розірвання угоди на створене робоче місце має бути зарахований інший працівник з числа ВПО).

  До витрат на створення робочих місць належатьвитрати на:

-         оплату праці,

-         придбання обладнання чи інструментів.

  НЕ належать до витрат на створення робочих місць витрати на оренду чи придбання приміщень, придбання витратних матеріалів, сировини тощо.  Наявне обладнання та інструменти не можуть враховуватися у складі витрат на створення робочих місць. Не можуть бути запропоновані для фінансування зі сторони ПРООН також нарахування на заробітну плату та інші види оподаткувань.

  Організація процесу:

1.  Подання попередньої пропозиції. Зацікавлений орган/підприємство, організація чи установа подають пропозицію до ПРООН за встановленою формою (додається) за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.до17:00,  9квітня2015 р.

2.     Відбір пропозицій для підтримки. Рішення про спів-фінансування приймається ПРООН з урахуванням дотримання встановлених критеріїв (умов участі) та  за результатами порівняльної оцінки. Перевага надаватиметься пропозиціям, які передбачатимуть більшу частку спів-фінансування, та створення більшої кількості робочих місці порівняно з іншими пропозиціями, а також регіонам, де склалася критична ситуація на ринку праці 

ПРООН,  для прийняття остаточного рішення щодо підтримки пропозиції, залишає за собою право запитувати додаткову  інформацію від організацій, що подали попередні пропозиції, а також оголошувати додаткові конкурси.

  Довідки

Олександра Целіщева

+380506640616, +38 044 253 93 63, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Конкурс проводиться ПРООН в межах проектів «Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», що впроваджуються за підтримки Уряду Японії.

 

17.03.2015

Шановні кегичани!

 

  03 квітня 2015 року о 8.00 годині відбудеться Великодній ярмарок на центральній площі селища!

  Ярмарок порадує відвідувачів багатим асортиментом святкового товару:

кулінарними ласощами від сільських та селищних рад, продукцією сільськогосподарських товаровиробників та всім тим, що необхідно до великоднього кошика.

  Звертаємо увагу всіх бажаючих на можливість представити свою продукцію, промислові, господарські та інші товари.

   Крім цього на ярмарку буде яскрава концертна програма.

 

 

 

 

26.01.2015

 

Ініціативна група запрошує усі зацікавлені інститути громадянського суспільства до участі в створенні громадської ради

 

Для цього Вам необхідно:

 

   До 31 січня 2015 року подати заяву до ініціативної групи, написану у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 

    До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

 

Документи надавати у паперовому та електронному виглядах (64003, смт Кегичівка, вул. Волошина, б.50, 2 поверх, кабінет сектору масових комунікацій апарату районної державної адміністрації та на ел.адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

   Прийом заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів проводиться щодня з 10.00 до 15.00.

  До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших підприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

  Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства України.

  Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.
  Строк повноважень складу громадської ради – два роки.

  До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

  Членство в громадській раді є індивідуальним.

  Установчі збори для формування громадської ради при райдержадміністрації планується провести 05 лютого 2015 року в залі засідань районної державної адміністрації (час уточнюється).

 

Телефон для довідок: 3-12-71

 

Сподіваємося на Вашу активну участь та конструктивну співпрацю!

 

 

 

26.01.2015

ДО ВІДОМА ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

 

   З метою  реалізації положень Закону  України «Про очищення влади»,  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення  участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», статті 8 Положення про Громадську раду при Кегичівській районній державній адміністрації, а також на підставі  рішення засідання   зборів Громадської ради при Кегичівській районній державній адміністрації від 25 грудня 2014 року утворена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу рад.

 

Склад ініціативної групи:

 

 

   Гриченко

Яніна  Миколаївна           

член професійної спілки працівників  здоров’я Кегичівського району;

 

 

  Марусенко

Валентина Павлівна

голова профспілкового комітету відділу освіти районної державної адміністрації;

 

 

 Маснуха

Ірина Євгеніївна

завідувач сектором з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації;

 

 

Пасічник

Олександр Семенович

голова районної громадської організації «Інтернаціоналіст»;

 

 

Пономарьов

Євгеній Олексійович

член Кегичівської районної організації Всеукраїнської громадської організації

«Захист дітей війни»;

 

 

Пугач

Антоніна Петрівна

Голова Кегичівського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу;

 

 

Устименко

Кристина Юріївна

голова Кегичівської районної громадської молодіжної організації «Молоді регіони»

 

 

20.01.2015

 

ГРАНТИ, ПРОЕКТИ ТА ПРОГРАМИ

 

Районна державна адміністрації повідомляє про чинні проекти міжнародного співробітництва. Всіх хто зацікавився просимо звертатися за вказаними каналами зв’язку.

 

   Фонд «Монсанто»

http://www.monsantofund.org/grants/international

Соціальні проекти для сільських громад від громадських організацій.

Напрями:
Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в аграрних громадах, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.

Забезпечення критичних потреб громад за рахунок розвитку продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий – 25 000 доларів США.

Організації-заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки.  Заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за стандартами, прийнятими у США.

Заявки подаються англійською мовою за он-лайн формою:

http://www.monsantofund.org/about/contact/

Deadline- 28 лютого 2015 р.

 

   Фонд BEARR

http://www.bearr.org/the-bearr-trust-small-grants-scheme-2015/

Проекти з надання психологічної підтримки особам, переміщеним в результаті конфлікта в Україні.

Фонд може виявити зацікавленість у підтримці більш як однієї ініціативи в межах цієї грантової програми, у звязку з чим приймаються заявки на фінансування об’ємом до 2000 фунтів стерлінгів. Гранти надаватимуться за принципом відповідності та не можуть перевищувати 50% від загального бюджету проекту. Заявники повинні представити статті видатків, обраховані у фунтах.

Програма невеликих грантів 2015 року спрямована на підтримку некомерційних організацій у сферах, що стосуються:

·           Обміну досвідом та навчання серед некомерційних організацій, що мають відповідні цілі;

·           Більш широкого розповсюдження найкращих практик;

·           Покращення співпраці та координації серед некомерційних та інших організацій, що працюють з цільовими групами;

·           Підвищення рівня обізнаності та залучення громадських організацій до вирішення окремих проблем;

·           Пропозиції щодо інших, творчих підходів до досягнення цілей програми

Заявки надсилати англійською мовою на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Deadline- 1 березня 2015 р.

 

  Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Освіта для Демократії 

http://www.kirkland.edu.pl

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда

Програма адресована молодим лідерам, що здобули вищу освіту, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.

Реалізація Програми відбувається в рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.

Фінансові умови:

Стипендія: oк. 1800 PLN на місяць. Додатково програма покриває такі витрати: вартість навчання, проживання в Польщі, страхування, білет до Польщі і на повернення, візові витрати, купівлю матеріалів і навчальних посібників. Стипендіатам видаються у тимчасове користування комп’ютери, які можуть стати їхньою власністю лише після повного виконання всіх умов програми навчання.

Обов'язкові вимоги:

·           повна вища освіта (ступінь магістра);

·           вік до 35 років (в обґрунтованих випадках до 40 років);

·           знання польської мови (на рівні, достатньому для участі в лекціях та семінарських заняттях, а також для написання дипломної роботи) або знання англійської мови – у випадку обрання кандидатом конкретного навчального курсу на цій мові (в такій ситуації достатнім вважається пасивне знання польської мови). Під час співбесіди обов’яково потрібно показати знання польської мови як мінімум на рівні В1 (якщо робота буде писатися польською) або принаймі А1 (робота буде писатися англійською);

·           досвід професійної діяльності – мінімум 2 роки.

Подача заявки:

Аплікаційну форму необхідно заповнити он-лайн, її можна отримати на сайті. Після заповнення аплікаційної форми он-лайн необхідно роздрукувати видану системою сторінку з інформацією, яка підтверджує отримання заявки. Підписану сторінку та актуальну фотокартку кандидата потрібно надіслати звичайною поштою на адресу Програми Кіркланда:

ul. Ho?a 59 m. 1A, 00-681 Warszawa

Рекомендаційні листи та копію диплому потрібно відсканувати і надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Deadline- 1 березня 2015 р.

 

   ПРООН

http://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=20027

Управління ООН з наркотиків та злочинності запрошує громадські організації, які працюють в сфері протидії ВІЛ/СНІДу взяти участь у конкурсі заявок на реалізацію пілотних проектів у Києві,  Полтаві та Харкові.

Проекти мають на меті впровадження механізмів взаємодії міліції, громадських організацій та закладів охорони здоров’я на місцевому рівні для покращення доступу споживачів ін’єкційних наркотиків до програм профілактики та лікування ВІЛ.

Заявки надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Deadline- 30 січня 2015 р.

 

   Посольство Німеччини в Україні

http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/04/Entwicklungspol__Zusammenarbeit/Kleinstprojekte__2014__15.html

Посольство надає фінансову підтримку п’ятьом мікропроектам, які спрямовані на поліпшення умов життя найбідніших верств населення.

У 2014 році у співпраці з ініціативними громадами, які вносять свій власний внесок, в останні декілька місяців у громадських установах (наприклад, в школах, дитячих садках, будинках для пристарілих) встановлені зокрема потужні опалювальні системи і була підвищена енергоефективність будівель за рахунок встановлення нових вікон.

Також і в 2015 році Посольство буде підтримувати проекти організацій/ установ шляхом участі у фінансуванні, якщо вони не мають змоги самостійно реалізувати свій проект.

Організації/об'єднання/установи з Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Запорізької областей направляють свої заявки в Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина.

Максимальна сума гранту становить, як правило, 8000 євро.

Deadline- 28 лютого 2015 р.

 

   Фонду Роберта Боша

«Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера «Good Governance»

http://www.bosch-stiftung.de/content/language1/html/1163.asp

Оголошується набір 2015/2016 на участь у навчальній програмі Фонду.

Програма пропонує підвищення кваліфікації у сфері публічного управління та реалізується у співпраці з Німецьким Товариством Зовнішньої Політики (DGAP). 

Брати участь у конкурсному відборі до програми можуть представники наступного покоління керівних кадрів з досвідом роботи, що працюють у публічних службах, урядових установах, неурядових організаціях та бізнес-структурах, які добре володіють німецькою мовою.

Deadline- 2 березня 2015 р.