15.12.2014

 

 

10.12.2014

 

До відома громадян Кегичівкого району

 

     Відповідно до проведення Всеукраїнського тижня права начальником відділу Держземагенства у Кегичівському районі Харківської області Савченко Олексієм Дмитровичем та заступником начальника відділу Держземагенства у Кегичівському районі Харківської області Київською Світланою Олександрівною буде здійснюватись прийом громадян 10, 11, 12 грудня з 9.00 до 13.00 з надання безоплатної первинної допомоги населенню з питань реалізації і захисту прав людини в межах компетенції Відділу Держземагенства у Кегичівському районі Харківської області.

 

 

 

10.10.2014

СВЯТКОВИЙ ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК

   14 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ СЕЛИЩА КЕГИЧІВКА ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТКОВИЙ ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК.

  НА ЯРМАРЦІ БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ РІЗНІ АСОРТИМЕНТИ ТОВАРІВ (ПРОМИСЛОВІ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ТА ІНШІ ТОВАРИ, ВИРОБИ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА), А ДЛЯ ДІТЕЙ РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАХОДИ.

   ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК ТА ПРЕДСТАВИТИ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ.

 

 

09.10.2014

 

ОГОЛОШЕННЯ

про набір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки

управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»

(«FitforPartnershipwithGermany»)

 

   Харківська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (РРГ МЦПК) повідомляє, що в рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» («FitforPartnershipwithGermany»)Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ28-29 жовтня 2014 року у м. Києві планується проведення конкурсного відбору претендентів на стажування в Німеччині.

         Користь для учасника стажування в Німеччині:

·        Отримання знань та для налагодження співпраці з німецькими компаніями;

·        Набуття практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами;

·        Установлення контактів з німецькими компаніями і можливість знайти надійних партнерів;

·        Можливість закупівлі обладнання, матеріалів і технологій німецьких компаній;

·        Отримання інформації про можливості збуту своєї продукції в Німеччині.

 

    Вимоги до фахівців:

особи віком до 45 років, які мають вищу освіту (магістр, спеціаліст);

досвід роботи не менше одного року на управлінських посадах вищого і середнього рівня підприємств та організацій будь-яких форм власності;

місце роботи – українське підприємство, зацікавлене в установленні ділових стосунків з підприємствами Німеччини;

володіння іноземними мовами (англійська/німецька/російська – винятково для провідних топ-менеджерів);

спрямованість на встановлення ділових контактів з німецькими компаніями.

 

    Не передбачається участьу Програмі державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також працівників закордонних фірм і представництв - нерезидентів України.

 

   У 2014 роціукраїнським менеджерам / підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямами:

1. Економічна кооперація без галузевої специфіки (з англійською мовою);

2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямами * :

- Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості;

- Економічна кооперація у сфері енергоефективності в будівництві та санації будівель і споруд;

- Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я;

- Економічна кооперація у секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів;

- Економічна кооперація в аграрному секторі;

- Економічна кооперація у гірничодобувній галузі.

 

* У випадку, якщо напрям не зможе бути запропонований, GIZ залишає за собою право включити прийнятих кандидатів у формат «Економічна кооперація без галузевої специфіки».

    Перелік документів для участі в конкурсному відборі:

1.      Заява претендента на ім’я голови регіональної робочої групи – Райніна Ігоря Львовича (довільна форма).

2.      Анкети на українській мові, три форми: анкета спеціаліста, інформація про підприємство, рекомендація керівника (офіційний сайт Міністерства економічного розвитку і торгівлі України www.me.gov.ua у розділі МЦПК/Інформація для/Претендентів на перепідготовку і слухачів/Програма для заповнення анкет), затверджені підписами керівників та печатками підприємства (організації).

3.      Анкета на англійській/німецькій мові (у залежності від вибору мови стажування кандидатом), яка знаходиться на сайті www.inwent.org.uaу розділі «Програма підготовки менеджерів»/Інформація для кандидатів на стажування.

4.      Проектне завдання (методичні рекомендації щодо його розробки знаходяться на сайті www.inwent.org.ua).

5.      Копія паспорта (стор.1,2 та стор. 11-13).

6.      Копія закордонного паспорта.

7.      Копія диплома про вищу освіту (магістр, спеціаліст).

8.      Фотокартка 3х4 (4 шт.).

9.      За можливістю – список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування.

10.За можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями.

 

    Документи подаються в 2-х примірниках

 

   Прийом документів здійснюється до 22.10.2014 Секретаріатом Харківської регіональної робочої групи Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва за адресою: 61022, м. Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 3 під’їзд, 5 поверх, кімната 503, тел.: (057) 700-05-07.

    Подача документів здійснюється особисто претендентом.

 

    Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.inwent.org.ua в лінку  Програма перепідготовки менеджерів

 

 

29.09.2014

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

     Кегичівська районна державна адміністрація інформує, що бажаючі ознайомитися з існуючою містобудівною документацією, а саме генеральними планами виконаними в паперовому вигляді, розроблені в період з 1967 по 1995 роки таких населених пунктів: с.Парасковія, с.Артемівка, с.Мажарка, с.Медведівка, с.Ульянівка, с.Вовківка, с.Крутоярівка, с.Краснянське, с.Нова Парафіївка, с.Розсохувата, с.Рояківка, с.Коханівка, смт Чапаєве, смт Кегичівка, с.Гутирівка, с.Власівка, с.Бесарабівка, с.Красне, с.Комунарське, с.Калинівка, с.Шляхове, с.Серго, с.Олександрівка, с.Антонівка, с.Андріївка, с.Павлівка, с.Медведівка, с.Софіївка, с.Карабущене, можуть звернутися до відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації.

 

26.09.2014

 

Шановні виборці Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Донецької та Луганської областей!

 

      Незалежно від місця перебування в день голосування ви можете реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування. Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 (із змінами).

     Для цього виборець повинен звернутися з мотивованою заявою до органу ведення Реєстру за місцезнаходженням зазначеної виборцем виборчої дільниці або за своєю виборчою адресою не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування, тобто у період з 28 серпня по 20 жовтня 2014 року включно. Тимчасова зміна місця голосування виборця підтверджується посвідченням, яке видається виборцю.

      Указане в заяві мотивування повинно підтверджуватися документами (копіями документів), які додаються до неї.

     Лише виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

    Статтею 3 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" сухопутну територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя визнано тимчасово окупованою.

     Відповідно до статті 8 вказаного Закону під час проведення, зокрема, виборів народних депутатів України, голосування громадян України на тимчасово окупованій території не організовується і не проводиться.

     Таким громадянам створюються умови для вільного волевиявлення під час проведення позачергових виборів народних депутатів України на іншій території України.

     Інформацію про адреси та номери телефонів органів ведення Державного реєстру виборців, куди потрібно звертатися з заявою, розміщено на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії у розділі Державний реєстр виборців.

     Кегичівський відділ розташований на 1 поверсі будівлі районної державної адміністрації, кабінет 12, за адресою: смт Кегичівка, вул. Волошина, 50. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 3-20-14.

     Зверніть увагу на те, що громадянин України, якому тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу, до якого такий виборець віднесений на підставі відомостей Державного реєстру виборців, має право голосу на виборах депутатів лише у загальнодержавному багатомандатному окрузі та отримує лише бюлетень для голосування у вказаному окрузі.

     Що стосується громадян Донецької та Луганської областей, у зв’язку з неможливістю виконання окремими органами ведення Державного реєстру виборців  своїх повноважень через ситуацію, що склалася в указаних регіонах України, Центральна виборча комісія прийняла постанову від 16 вересня 2014 року №968, яка врегульовує внесення змін до виборчої адреси таких виборців.

 

16.09.2014

 

Створено Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та розшуку зниклих безвісти

 

     З метою допомоги сім’ям осіб, родичі та близькі, яких приймають участь в АТО на сході держави та з метою звільнення  полонених, заручників та розшуку зниклих безвісти, відповідно до ЗУ «Про Службу безпеки України»

 

У Києві в Міжвідомчому центрі допомоги громадянам

з питань звільнення полонених, заручників та розшуку зниклих безвісти та в регіональних органах СБУ проводиться особистий прийом громадян

 

     За дорученням Президента України в Службі безпеки України працює Міжвідомчий центр допомоги громадянам з питань звільнення полонених, заручників та розшуку зниклих без вісти.

 

     З вищезазначених питань необхідно звертатись в за адресою:

м. Харків                                  або                 м. Лозова                           

вул. Мироносицька, 2                                  вул. Карла Маркса, 1

Управління  СБУ                                             Лозівський МРВ

в Харківській області                                    Управління СБУ в Харківській        

                                                                          області

 

     Для звернень громадян цілодобово працює «гаряча лінія» call-центру 0800-501-482, 044-235-63-67  та електронна скринька polonhelp@ssu.gov.ua

 

08.09.2014

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛИЩА КЕГИЧІВКА

ТА КЕГИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   
 

 

17 вересня 2014 року  о 10.00 годині біля Меморіалу Слави буде проведено мітинг – реквієм та покладання квітів з нагоди 71-ї річниці визволення Кегичівщини від німецько – фашистських загарбників.

     

08.09.2014

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛИЩА КЕГИЧІВКА

ТА КЕГИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ     

 

    17 вересня 2014 року о 8.00 годині на Центральній площі селища Кегичівка відбудеться святковий ярмарок з нагоди 71-ї річниці визволення Кегичівщини від німецько – фашистських загарбників.

Запрошуються всі бажаючі відвідати ярмарок та представити свою продукцію, промислові, господарські та інші товари.

 

 

 

    О 10.00 годині біля Меморіалу Слави буде проведено мітинг – реквієм та покладання квітів.

       

20.08.2014

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ

СЕЛИЩА КЕГИЧІВКА ТА  КЕГИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ!

 

Кегичівська районна державна адміністрація та районна рада запрошують Вас взяти участь в заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та  23-ї річниці  незалежності України, які відбудуться 22 та 24 серпня 2014 року.  

 

В програмі свята:

 

22 серпня поточного року:

початок заходів від Кегичівського ліцею

09.00 - урочиста хода у традиційному  національному вбрання «Моя вишиванка» з використанням  державних символів;

09.30 – урочисте підняття  Державного Прапора України на Центральному майдані селища;

10.00 –  святкова концертна програма в районному Будинку культури;

 

 24 серпня 2014 року:

 

08.30 - молебень за процвітання України в Храмі Георгія Побідоносця;

09.00 – панахида по загиблих героях Небесної Сотні та по загиблих, які захищали  незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України;

09.00 –розіграш кубка району з футболу (футбольне поле «Колос» смт. Кегичівка;

18.00 – розважальна програма для дітей;

20.00 – народні гуляння «Вкраїну – матінку вітаємо» (Центральний майдан селища Кегичівка).

 

 

 

07.07.2014

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  "КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА" запрошує на навчання в магістратуру на спеціальність "Менеджмент організацій і адміністрування" за магістерською програмою "ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКОЮ"

 

 

 

 

 

18.06.2014

Відділ Держземагенства у Кегичівському районі інформує, що працює ГАРЯЧА ЛІНІЯ

голови Державного агенства земельних ресурсів  України Сергія Рудика номер телефону т. 0 800 301 071

 

 

 

 

13.06.2014

Щодо придбання «Військових» казначейських зобов’язань

 

         Філія – Харківське обласне управління АТ «Ощадбанк» пропонує придбати «Військові» казначейські зобов’язання, кошти від реалізації яких будуть спрямовані на підтримку української армії.

         «Військові» казначейські зобов’язання випущено Міністерством фінансів України на пред’явника в документальній формі номінальною вартістю 1000 гривень, розмір доходу кожні півроку є фіксованим і становить 35 гривень. Строк обігу – 24 місяці. Погашення казначейських сертифікатів «Військові» здійснюватиметься починаючи з 19 травня 2016 року.

         Продаж казначейських зобов’язань фізичним особам на території Кегичівського району здійснюється в двох установах  АТ «Ощадбанк», які знаходяться в селищах Кегичівка та  Чапаєве.

       

 

 

 

05.06.2014

Кегичівська районна державна  адміністрація

                                                                                   

оголошує конкурс

 

 на заміщення вакантних посад:

 

         першого заступника голови  районної державної адміністрації;

         заступника голови районної державної адміністрації.            

   

Основні вимоги    до  кандидатів:

-         громадянство України;

-         досконале володіння державною мовою;

-         володіння комп'ютером;

-         вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

-         стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

 

  Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов'язки, розмір та умови оплати праці надається  відділом організаційно –кадрової роботи апарату  районної державної адміністрації за телефоном:                  3 – 16 -52.

    Документи на конкурс приймаються  протягом тридцяти календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:

                                                     

                                                      смт Кегичівка,

                                                      Харківської області,

                                                      вул. ім. Волошина, 50       

                                                      Районна державна адміністрація, кім. 20

                                                      

 

Конкурсна комісія

 

03.06.2014

До уваги  суб’єктів підприємницької діяльності!

 

   Наказом Міністерства юстиції України від 12.05.2014 № 749/5   ЗМІНЕНО ФОРМИ РЕЄСТРАЦІЙНИХ КАРТОК, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРАТОРУ НА ПРОВЕДЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДІЙ.

 

  З 30.05.2014 ДЕРЖАВНІ РЕЄСТРАТОРИ ПРИЙМАЮТЬ РЕЄСТРАЦІЙНІ КАРТКИ НА ПРОВЕДЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДІЙ ТІЛЬКИ НОВОГО ЗРАЗКА

 

 

Форми реєстраційних карток

 

 

  Усі діючі юридичні особи та фізичні особи - підприємці, створені та зареєстровані до 1 липня 2004 року, відомості про яких не включені до Єдиного державного реєстру, зобов’язані подати державному реєстратору відповідно до вимог статті 19  Закону України «Про державну реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» реєстраційну картку для включення відомостей про них до Єдиного державного реєстру.

   Державний реєстратор після отримання від юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців реєстраційної картки зобов’язаний включити відомості про юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і видати їм виписку з Єдиного державного реєстру".

 

 

12.05.2014

 

      Стартував новий соціальний проект - «Харківський ІнфоЦентр»

 

          З квітня 2014 року, за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації, стартував новий соціальний проект - «Харківський ІнфоЦентр».

       «Харківський ІнфоЦентр»    централізовано    обробляє   інформацію   та інформує   населення   з   усіх   питань, що стосуються охорони правопорядку у м. Харкові та   Харківській   області, ефективного та   своєчасного забезпечення прав  громадян.   Центр   працює   щоденно   з 10 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.  за принципом   саII-центру   багатоканальних  телефонах: +380932716558   (Лайф); +380977138797 (Київастар); +380509331735 (МТС); +380577209933 (стаціонар).

         Оператори caII-центру також надають відповіді на будь-які питання, що стосуються мобілізації громадян в різноманітні громадські формування, які діють на території області: загони самооборони, волонтерські та медичні служби тощо.

         Також відкриті банківські рахунки, куди кожен охочий може перерахувати гроші на підтримку громадських формувань волонтерських служб і створення блокпостів: поточні рахунки №№ 26003052326673 (UAH), 26003052326468 (USD), 2600205231968 (EUR), картковий рахунок №2605905232901 (UAH) в ПАТ «ПриватБанк», МФО 305299, отримувач платежу – ГО «ВСБ «Еліта нації», код ЄДРПОУ 38999440, призначення платежу: безповоротна фінансова допомога.

 

 

 

05.05.2014

 

"До уваги сільгоспвиробників!"

 

             Реєстраційна служба Головного управління юстиції у Харківській області інформує сільгоспвиробників, про те, що відтепер державна реєстрація права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, право власності на яку зареєстроване  до 01 січня 2013 року, стала більш зручнішою, а саме, заявники подають до органів державної реєстрації прав за місцем знаходження земельної ділянки заяву до якої додають лише договір оренди земельної ділянки (в якому повинен бути зазначений кадастровий номер земельної ділянки), документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та документ про сплату державного мита.

 

 

05.05.2014

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

 

    ОГОЛОШЕННЯ

    про набір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки

   управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»

   («FitforPartnershipwithGermany»)

 

   Харківська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (РРГ МЦПК) повідомляє, що в рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» («FitforPartnershipwithGermany»)Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ19-20.05.2014ум.Києві та 03-06.06.2014 у м. Харкові планує проведення конкурсного відбору претендентів на стажування в Німеччині.

 

Користь для учасника стажування в Німеччині:

·        Отримання знань для налагодження співпраці з німецькими компаніями;

·        Набуття практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами;

·        Установлення контактів з німецькими компаніями і можливість знайти надійних партнерів;

·        Можливість закупівлі обладнання, матеріалів і технологій німецьких компаній;

·        Отримання інформації про можливість збуту своєї продукції в Німеччині.

 

Вимоги до фахівців:

особи віком до 45 років, які мають вищу освіту (магістр, спеціаліст);

досвід роботи не менше одного року на управлінських посадах вищого і середнього рівня підприємств та організацій будь-яких форм власності;

місце роботи – українське підприємство, зацікавлене в установленні ділових стосунків з підприємствами Німеччини;

володіння іноземними мовами (англійська/німецька/російська – вийнятково для провідних топ-менеджерів);

спрямованість на встановлення ділових контактів з німецькими компаніями.

 

Не передбачається участьу Програмі державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також працівників закордонних фірм і представництв - нерезидентів України.

 

У 2014 роціукраїнським менеджерам / підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямами:

1. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямами:

- Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості;

- Економічна кооперація у сфері енергоефективності в будівництві та санації будівель і споруд;

- Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я;

- Економічна кооперація у секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів;

- Економічна кооперація в аграрному секторі;

- Економічна кооперація у гірничодобувній галузі.

2. Економічна кооперація без галузевої специфіки*.

 

* У випадку, якщо напрям не зможе бути запропонований, GIZ залишає за собою право включити прийнятих кандидатів у формат «Економічна кооперація без галузевої специфіки».

Перелік документів для участі в конкурсному відборі:

1.      Заява претендента на ім’я голови регіональної робочої групи.

2.      Анкети на українській мові, три форми: анкета спеціаліста, інформація про підприємство, рекомендація керівника (офіційний сайт Міністерства економічного розвитку і торгівлі України www.me.gov.ua у розділі МЦПК/Інформація для/Претендентів на перепідготовку і слухачів/Програма для заповнення анкет), затверджені підписами керівників та печатками підприємства (організації).

3.      Анкета на англійській/німецькій мові (у залежності від вибору мови стажування кандидатом), яка знаходиться на сайті www.inwent.org.uaу розділі «Програма підготовки менеджерів»/Інформація для кандидатів на стажування.

4.      Проектне завдання (методичні рекомендації щодо його розробки знаходяться на сайті www.inwent.org.ua).

5.       Копія паспорта (стор. 1, 2 та стор. 11-13).

6.      Копія закордонного паспорта.

7.      Копія диплома про вищу освіту (магістр, спеціаліст).

8.      Фотокартка 3х4 (4 од.).

9.      За можливістю – список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування.

10.За можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями.

 

Документи подаються в 2-х примірниках

 

Прийом документів здійснюється до 12.05.2014 Секретаріатом Харківської регіональної робочої групи Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва за адресою: 61022, м. Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 3 під’їзд, 5 поверх, кімната 503, тел.: (057) 715-73-84.

Подача документів здійснюється особисто претендентом.

 

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.inwent.org.ua в лінку  Програма перепідготовки менеджерів

 

 

07.04.2014

 

До уваги виборців!

 

   Постановою Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування (ТЗМГ) виборця без зміни його виборчої адреси.         

   Виборцям, які захочуть голосувати на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року, але будуть знаходитись у іншому місці, ніж зареєстрована виборча адреса і не зможуть проголосувати на виборчій дільниці, до якої відноситься зареєстрована виборча адреса виборця (реєстрація що записана у паспорті), за бажанням можуть тимчасово змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси.         

   Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Без документів, які підтверджують необхідність ТЗМГ, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.

   Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання, подають  заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси до якої додають копію  посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.

   Інші виборці подають  заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, документи (копії документів), які підтверджують необхідність  тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються працівникам органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

    Заяви уже приймаються відділом ведення Реєстру, та будуть прийматися до 19 травня 2014 року включно. При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

   Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно. Якщо за результатом розгляду заяви встановлено її обгрунтованість та наявність підтверджуючих документів, заявник включений до Реєстру, має зареєстровану виборчу адресу і має право голосу на виборах, керівник відділу видає наказ про тимчасову зміну місця голосування виборця. Після цього виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке підписується керівником відділу та засвідчується печаткою.

    Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.

   У разі відкликання виборцем заяви, на підставі якої було тимчасово змінено місце голосування, однак не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування, керівник видає наказ про відміну попередньої дії. При цьому посвідчення, що підтверджує таку зміну підлягає поверненню до відділу, який його видав.

     Перевірити  наявність себе у попередніх списках, виборці зможуть після 9 травня 2014 року, коли списки будуть знаходитися для загального ознайомлення у приміщеннях дільничних виборчих комісій.

Рекомендуємо громадянам не чекати масового напливу виборців на дільниці, а провести звірку раніше – у відділі ведення Держреєстру, що знаходиться за адресою: смт Кегичівка, вул.Волошина, 50, каб. 12 - приміщення районної державної адміністрації, тел.: 3-20-14. При собі необхідно мати паспорт громадянина України.

     Особливо актуальна ця рекомендація для громадян, у яких були проблеми з внесенням до списків виборців на попередніх виборах. Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можливо не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця».

          

Р.ТИМЧЕНКО, начальник відділу

ведення Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

24.03.2014

 

Перерахунок благодійних коштів, для потреб Збройних Сил України

 

Для перерахування благодійних коштів, які будуть використовуватися для потреб Збройних Сил України, які розквартировані в Харківській області, в Головному управлінні Державної казначейської Служби України у Харківській області, відкрито благодійний рахунок.

 

         Харківська обласна державна адміністрація

рахунок 31259304208899

відкритий в ГУДКСУ у Харківській області МФО 851011

ЄДРПОУ 23912956

 

Контактні телефони:

 

Відділ фінансового забезпечення апарату обласної державної адміністрації

 

    Литовченко Ігор Олександрович

    715-72-02

Головне управління Державної казначейської Служби України у Харківській області

    Тентюк Тетяна Валеріївна

    702-12-40

 

 

 

 

19.03.2014

Національна гвардія України запрошує всіх, хто має честь стати на захист Вітчизни.

Запис бажаючих добровольців до Національної гвардії України проводиться щоденно з 8.00 до 17.00, крім вихідних, на призовній дільниці Нововодолазько-Кегичівського об’єднаного районного військового комісаріату Харківської області, яка розташована за адресою:

смт Кегичівка, вул. Волошина, 87.

Телефон для довідок: 3 10 99.

 

 

14.03.2014

 

До уваги державних службовців!

 

Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець

 

         Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 року             № 1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (зі змінами), згідно з пунктом 8 Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 року № 564, враховуючи Методичні рекомендації, затверджені Наказом Агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29, для організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках Конкурсу в Кегичівській районній державній адміністрації розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24.02.2014 року № 38 утворено  Організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, затверджено персональний склад та Положення про Оргкомітет . Очолює Оргкомітет перший заступник  голови районної державної адміністрації  А.В. Мужевський, заступник голови Оргкомітету Гриценко Л.В. – керівник апарату районної державної адміністрації.

   Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24 .02.2014 року № 36 - к затверджено план заходів з проведення у 2014 році першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в апараті районної державної адміністрації.

    Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

    «Кращий керівник»(у Конкурсі беруть участь керівники структурних підрозділів державного органу: управлінь, відділів, секторів);

для номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менш як п'ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки;

    «Кращий спеціаліст»(у Конкурсі беруть участь спеціалісти, спеціалісти
І та ІІ категорій, провідні, головні спеціалісти усіх структурних підрозділів державного органу).

для номінації «Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

    У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які на момент проведення Конкурсу не мають дисциплінарних стягнень.

 

    Конкурс проводиться щороку у три тури:

-         перший (І) тур – березень – квітень,

-         другий (ІІ) тур – травень – червень,

-         третій (ІІІ) тур – вересень - жовтень

    Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають до Оргкомітету такі документи:

-         заяву про участь у Конкурсі;

-         копію особової картки державного службовця за формою П – 2ДС;

-         подання керівника структурного підрозділу щодо участі ;

-         біографічну довідку, підписану керівником кадрового підрозділу;

-         за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента, тощо).

    Тестовими завданнями  забезпечує Оргкомітети І туру Конкурсу Нацдержслужба. Це тестові завдання для перевірки знання Конституції України та законодавства про державну службу; орієнтовний перелік видів ділових документів, рекомендованих для складання учасниками Конкурсу; завдання з володіння учасниками Конкурсу сучасних комп'ютерних технологій.

   Оргкомітети І туру розробляють вимоги та критерії оцінки щодо складання учасниками  Конкурсу тестових завдань, що стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державних службовців з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад , які займають учасники І туру Конкурсу. Обсяг тестових завдань становить 10 питань.

    Протягом березня Оргкомітет розглядатиме подані документи претендентів на участь у Конкурсі та прийматиме рішення щодо їх допуску у Конкурсі або надсилатиме їм обґрунтовану відмову.

    Оргкомітет протягом квітня повинен забезпечити проведення  Конкурсу і в останній тиждень квітня на своєму засіданні приймає рішення щодо підсумків та визначення переможців І туру Конкурсу.

    Переможці І туру конкурсу візьмуть участь у ІІ турі Конкурсу, який буде проходити  в травні – червні.

 

 

13.03.2014

 

       Інформація про земельні ділянки, які можуть бути  передані для реалізації інвестиційних проектів

 

 

                                                                            

№ п/п

Місце розташування

Площа,га

Цільове призначення

Форма власності

Кадастровий номер

інфраструктура

1

смт. Кегичівка вул.1 Травня

1

Землі запасу (промисловість)(погруздвір)

комунальна

6323155100:04:031

Наявність електромережі,газопровід на відстані 500 м.

2

с. Медведівка

3,9

Землі запасу (промисловість)(чулочна фабрика)

комунальна

6323182701:04:012

Наявність електромережі та газопроводу

 

 

  Начальник Відділу Держземагентства

  у Кегичівському районі Харківської області                                                             О.Д.Савченко

 

 

 

11.03.2014

 

До уваги жителів Кегичівщини!

 

    На 25 травня 2014 року Верховною Радою України приspan style=значено позачергові вибори Президента України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані.

    Особливо це стосується виборців:

    - які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

    - колишніх військовослужбовців строкової служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

 

    Центральною виборчою комісією на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Зайдіть в нього, натисніть «реєстрація» і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Протягом доби отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.

   Якщо у вас немає доступу до інтернету, уточнити свої персональні дані можете за адресою: Кегичівська районна державна адміністрація, вул.Волошина, 50, каб. 12 з 8.00 до 17.00 год., п’ятниця – до 16.00 год. (обідня перерва з 12.00 до 13.00 год.), крім вихідних, тел.: 3-20-14.

   При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

 

Р.ТИМЧЕНКО, начальник відділу

ведення Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації

 

 

 

03.02.2014

 

 

 

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ

СЕЛИЩА КЕГИЧІВКА

ТА КЕГИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ!

 

   Кегичівська районна державна адміністрація та Кегичівська районна рада запрошують Вас взяти участь у заходах  з нагоди Дня  вшанування  учасників бойових дій на території інших держав, в програмі:

 

   08 лютого поточного року

09.30 – відбудеться розіграш кубка по міні футболу (спортивна зала Кегичівського ліцею)

09.30 – відбудеться кубка району з волейболу (спортивна зала ПТУ – 60).

 

15 лютого 2014 року:

10.00 –  зустріч керівництва району з воїнами – афганцями;

11.00 – пам’ятна хода  до Пам’ятного знака на честь воїнів – інтернаціоналістів;

11.10 – панахида по загиблих воїнах, покладання квітів;

11.30 – урочистості з нагоди дня вшанування  учасників бойових дій на території інших держав в районному Будинку культури;

13.00 – благодійний обід для воїнів – афганців.