На виконання Національного плану дій з реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, а також інших указів Президента по впровадженню адміністративної реформи розпорядженням голови Кегичівської районної державної адміністрації від 19.09.2013 року № 281 Центр надання адміністративних послуг Кегичівської районної державної адміністрації, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктами надання адміністративних послуг.

Основними завданнями Центру є організація надання послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернення, забезпечення інформування про вимоги та порядок надання адміністративних послуг. В роботі Центру приймають участь 3 структурних підрозділи районної державної адміністрації, це: управління праці та соціального захисту населення, відділ економіки, інфраструктури, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, сектор державної реєстрації, та 3 органи виконавчої влади, це: Кегичівський РС ГУ ДМС України в Харківській області, відділ у Кегичівському районі Головного управління Держгеокадастру уХарківській області, управління Держпродспоживслужби в Кегичівському районі. 

Прийом документів, надання консультацій з питань отримання адміністративних послуг у відповідності з вимогами Закону України «Про адміністративні послуги» веде адміністратор Центру щопонеділка, щовівторка, щосереди з 08.00-17.15, щочетверга з 08.00-20.00 та щоп’ятниці з 08.00-16.00.

ПАМ"ЯТКА - ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ВИЇХАТИ З УКРАЇНИ ЗА ПРАВИЛАМИ БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ

ПАМ’ЯТКА "ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ВУЛИЧНОЇ ЗЛОЧИННОСТІ"

 

ЧАС РОБОТИ

Понеділок, вівторок, середа:

08.00 – 17.15

Четвер 08.00 – 20.00

П'ятниця 08.00 – 16.00

Без перерви на обід, вихідні – субота, неділя

Реєстрація громадських об"єднань та інших громадських формувань

Реквізити для плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, за одержання інформації з інших державних реєстрів, держателем яких є центральний орган виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної правової політики та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з 02.07.2018

Контактна інформація

Паспорт Центру надання адміністративних послуг Кегичівського району Харківської області

Суб'єкти надання адміністративних послуг

Перелік адміністративних послуг

Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, що надаються через  секторЦентр та будуть надаватися на виконання розпорядження  Кабінету Міністрів України № 523-р від 16.05.2014 р.

Порядок повідомлення адміністратора або відповідного дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства

Нормативні документи

Шановні мешканці м. Харкова та Харківської області! Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів»

"Я МАЮ ПРАВО !"

Харківщина - територія безпеки: комунікація громадян з поліцією

Проект "Дія" (Державні послуги онлайн)